Triinumiia

Triinumiia
Nimi:Triinumiia
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

IMEKAUNIS TRIINUMIIA OTSIB TALTSAT INIMEST!

Triinumiia on erakorraliselt ilus valge mustaga kassipreili. Vanuselt kõigest paariaastane, kuid elu on ta selle eest juba piisavalt näinud. Triinumiia saabus Pesaleidja kassituppa märtsi alguses tiine ning äärmise kurja kassikesena. Mais poegis see kaunis emalõvi imearmsad kassipojad, kes kahjuks ootamatult raskelt haigestusid ning läksid üle vikerkaare. Triinumiia aga on olnud terve selle aja äärmiselt tubli ning terve kassikene. 

Triinumiia on isiksuselt väga tugev. Oma tänavaelust on ta võtnud kaasa arusaama, et inimesi usaldada ei tasu. Tasa ja targu on aga Triinumiia teistelt kassikesetelt õppimas, et inimestega võib olla täiesti normaalne koos elada, kuid täpselt seni, kuni keegi otseselt teda ei sega. See tähendab seda, et Triinumiia on hetkel täpselt sellises faasis oma elus, kus ta tähelepanu inimeselt ei soovi ning eelistab ajada oma kassiasju. Puutumisest ja lähedusest ta küll lugu ei pea, kuid see ei tähenda, et see nii terveks eluks jääma peaks. 

Oma suurima senise arengu on teinud Triinumiia hoiukodus, kui sinna kolis juurde teised kassid. Kui Triinumiia elas hoiukodus esialgu ilma teiste kassideta, siis veetis ta enamuse aja ühes kindlas kohas peidus. Peale seda hakkas Triinumiia toas ringi liikuma ning vaikselt avastama elu teisest küljest. Nüüd näevad hoiuinimesed tihti Triinumiiat vaikselt erinevates kohtades neid jälgimas ning ka ringi liikumas. Seetõttu olekski Triinumiia jaoks väga oluline, kui tema kodus oleks ees ootamas väga sotsiaalne kassikene, kes õpetaks noorele kaunitarile, et heaks eluks on oma isiklikud inimesed väga vajalikud ja täiesti toredad. 

Kui oled valmis Triinumiiale pakkuma kodu, kus temalt ei eeldata kohest sotsiaalsust vaid eelistataksegi pigem omaette hoidvat kassi või eesolevale kassikesele sõpra, siis vajuta siin samas lehel "soovin seda loomakest", täida ära meie loomasoovija küsimustik ning tule viia Triinumiia päriskoju.