Trinity

Trinity
Nimi:Trinity
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LOKSA KAUNITAR OOTAB OMA PRINTSI
Loksa on imekaunis Eesti väikelinn, aga selle ümber on paksud metsad ja kummalised prügimäed, kuhu kohalikud kodutud kiisud oma poegadele pesa teha üritavad, või, ja seegi on tõsi, möödasõitjad soovimatuid kassipoegi poetavad. Just sellisest hämarast salust leidis kohalik vanaema kuu aega tagasi kuus kassipoega, tõi nad koju ja üritas neile ema eest olla. Kõik teised on tänaseks kodu leidnud, aga kiisuneiu ikka alles ootab oma printsi.

Trinity ei saa asjast üldse aru – oli tema ju algusest peale kõigist kõige kaunim... Kolmevärviline triibuline kaunitar Trinity on pealegi kõige mänguhimulisem ja ühtlasi kõige valjema nurrumootori omanik. Kiisu on nüüd 8 kuud vana, kõik liigsed ülemeelikused on ära unustatud ja nagu korralik kodukass kunagi, armastab ta süüa, magada ja mängida. Kratsipuu on tuttav ja liivakasti kombed eeskujulikud.


Et kojuminek lustlikum oleks, saab Trinity kaasa Royal Canini kingipaki ja kiibi ning isikliku passi. Ning otse loomulikult on ta saanud eakohased parasiiditõrjed ja on juba steriliseeritud.


Oled valmis kaunitar Trinityle kodu pakkuma? Piisab, kui täidad meie kiisuvõtja ankeedi ja hoiukodu kutsub Sind külla.


Veebruar 2018. Trinity on uues kodus :)