Tristan

Tristan
Nimi:Tristan
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MEIE KASSILAPS TRISTAN EI JULGE LIIKUDA LIIVAKASTI EGA SÖÖMA VABAPIDAMISTOAS TEISTE KIISUDEGA, SEEGA ON AHELDATUD PUURI, KUS EI OLE KASSIPOJA KOHT.. PALUN PAKU HOIUKODU, SEE MUUDAKS TEMA ELU!

Tristan tuli meile pisikese kassilapsega koos hulga õdede-vendadega.

Eks mis salata, Tristan oli algusest peale pisike lohepoiss ja pigem inimese tähelepanu liialt ei armastanud. Kohustuslikud protseduurid said tehtud ning kiisupoiss vabapidamistuppa, et kassilapsena tähelepanu tõmmata ning kojugi rännata..
Kahjuks märkasime, kui tohutus stressis ta seal oli - ta ei julgenud ukse kõrvalt kraapimispuu pesast väljuda ka hetkeks, et liivakasti minna, vaid tegi kõik ihuhädad endale alla. Toitki tuli talle põhimõtteliselt kätel ette kanda, et midagigi söödud saaks.

Tristan kolis tagasi puuri, kus end oluliselt paremini tunneb - mängib, sööb, kasutab liivakasti korrektselt. Ta ei talu palju kiisusid enda ümber ning suures kassitoas tunneb end liialt ohustatuna. Nüüd on ta kassitoas puuris, mis tähendab, et kellelegi silma jääda on võimatu ning puuris elamine üleüldse on liikumist vajavale kassilapsele väga kehv variant.
Tristan vajab hoiukodu rohkem kui kunagi varem!

Ilmselt ühe kiisuga ei oleks tal probleeme ka kodu jagada, pigem õpiks ehk juurde kodukiisu julgust ja vaprust.
Palun, kogu südamest palun, aita Tristanit!
Ankeedi saad täita Tristanile siit https://www.pesaleidja.ee/pesaleidja-hoiukodud/ ning võtame Sinuga ühendust!