TRIXIE

TRIXIE
Nimi:TRIXIE
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Broneeritud "VÄIKE ORAV" TRIXIE OOTAB VÄGA OMA PERET! 

Trixie on tõeliselt armsake koheva kasukaga umbes 5-kuune kassiplika, kes tuli Pesaleidjasse 14.08.2022 Paldiskist koos oma õe-venna ja emme Trühvliga. Praeguseks on Trixie õde ja vend oma päriskoju kolinud - ka Trixie ootab väga-väga oma inimesi. Kolmest õest-vennast oli Trixie kindlasti kõige rohkem krutskeid täis ja kahejalgsete suhtes veel pelglikuim. Paar kuud hoiukodus viibimist on kiisuneiu arengule aga väga positiivselt mõjunud ja õige lähenemise korral saab talle süles täitsa mõnda aega pai teha või näiteks konserviga toita. Samuti lebotab kiisuke juba enamuse ajast kuskil inimese läheduses, mitte enam diivani all peidus. Üleüldse on tegemist äärmiselt uudishimulik ja mänguhimulise olevusega, justnagu ühele eeskujulikule kassilapsele omane.

Hoiukodus ei möödu ühtegi päeva, kus Trixie oma orava moodi püstise koheva sabakesega ringi joostes-hüpates ja muidu toimetades ei ajaks hoiukodu kahejalgseid mitmeid kordi naerma! :) 

Nunnu Trixie tahab konservi: https://drive.google.com/file/d/1PkYa8o5-A42BfZAaskjhZUD_6_BnRXdt/view?usp=sharing

Kiisutüdruk on praeguseks jagu saanud parvoviirusest, mis on täitsa omaette saavutus. Kuid sellega ei lõppenud  veel tema katsumused, sest pärast parvoviiruse kliinikuravi tekkis tal veel üks hoopiski mitte nii igapäevane mure. Nimelt märkas hoiukodu üsna pea pärast Trixie kliinikust koju saabumist, et kiisutüdrukul tekkisid hingamisega raskused, mis järk-järgult süvenesid. Esialgu kahtlustati tal hingamisteedes polüüpi, mis on üsna tavapärane mure temavanuste kassipoegade puhul. Selgus, et tegelikult oli tal hoopis pehme suulae kohal enne neelu ninakäik peaaegu täielikult kokku kasvanud/vahesein tekkinud - ametlikuks diagnoosiks nasofarüngeaalne stenoos. Vaesekel oli seal järgi kõigest 1mm läbimõõduga õhuava. Kuna Trixie elukvaliteet oleks selle murega väga kehv, siis loomulikult läks ta kohe ka operatsioonile. Praeguseks on see olukord küll lahendatud, kuid tema hingamine võib siiski kohati häälekas olla - kas natuke vilisev või hoopiski nohisev või natuke mõlemat. Loodame, et kiisukese kasvades need hääled kaovad, kuid ennustada seda ei saa. Arstide sõnul on ka võimalus, et Trixie ninakäik kunagi uuesti kinni kasvab - see on küll väike võimalus, pigem ebatõenäoline, kuid siiski see võimalus eksisteerib. Sellisel puhul oleks tal lihtsalt uuesti tarvis teha läbi sama operatsioon. 

Trixie on saanud oma isikliku kiibi ja passi, esmased parasiiditõrjed ning vaktsiinidoosi ja ta ootab väga külalisi Pesaleidja hoiukodus Tallinnas. Kuigi Trixie pole enam nö täiuslik kiisu, siiski loodab ta, et keegi tahab ka talle päriskodu pakkuda. 

Kui tunned, et Trixie võiks olla sinu pere uus liige, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ankeet ja Trixie hoiukodu võtab sinuga juba peatselt ühendust!