Ubin

Ubin
Nimi:Ubin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Ubin on kaunis roostekarva triibuline kassipreili, kes on leitud Uue-Maailma tänavalt. Meieni jõudis Ubin 10.05.19 läbi Paljassaare varjupaiga.

Uue-Maailma tänaval tegutses üks väikene kassikoloonia, mille liige oli ka selle profiili tegelane. Kuna antud koloonia ei puutunud eriti tihti kokku inimestega, siis tegu on veidi tagasihoidlikuma kassikesega. Samas ei taha malbe Ubinakene kellegi vastu otseselt kuri olla. Seega on temas suur potentsiaal veel ühel päeval saada tõeliselt armsaks kodukassiks. Selleks oleks tarvis aga ühte toredat inimest, kelle jaoks ei ole oluline, et kassike kiiremas korras oleks inimlemb ning tahaks äärmiselt palju lähedust vaid annaks loomale nii palju aega arenemisesks kui vaja (vajadusel aastaid.) 

Kui arvad, et just sina oleksid Ubinale õige inimene, siis vajuta julgelt "Soovin seda kassikest" nupule ning täida ära meie kassisoovija ankeet.

Selleks, et värskel kassiomanikul ning Ubinal oleks kergem sisse elada, anna ProPlan omalt poolt kaasa ühe  pisikese kinkekoti.