Udu

Udu
Nimi:Udu
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Rapla maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ORAVASABAGA UDU OTSIB IMELIST KODU!

Udu on noor kassike, aasta-poolteist vana... sündinud 2019. aastal ühe väikese aleviku tänavatel ja seal ka talve üle elanud. Kodusoojust ega paikätt pole ta ilmselt kunagi tundnud...

Kevadel, noorukieas, tõi ta ilmale ta oma esimesed pojad töökoja angaaris, kus peitis nad väga osavasti lae alla vanade rehvide sisse. Õnneks töötajad märkasid ja asusid poegi püüdma, nendele otsiti uued kodud. Udu jäi aga tükk aega tabamatuks, lõpuks saadi tema ka kätte ja toimetati hoiukodusse.

Hoiukodus tõi ta augustis aastasena ilmale veel seitse kassipoega, kellest paraku neli hoiavad emal ja õdedel silma peal vikerkaare tagant. Ilmselt oli see nii noore kassi organismile suur koormus, et nii pidi minema. 

Praeguseks on Udu steriliseeritud, seda on näha ka juuresolevalt pildilt, kus ta raseeritud roosa kõhuke paistab. Udul on imeilus kohev valge oravasaba, mida isegi hoiukodu meespool märkab ja nimetab kiisut ilusa sabaga tüdrukuks.

Udu saab hästi läbi hoiukodus olevate teiste kassidega, ka inimeste suhtes on uudishimulik ja käib neid vaatlemas, kuid endale pai teha veel ei luba, jookseb kergel sammul eest. Kindlasti muutub see uues kodus, kus pole nii palju kassidest kaaslasi, siis tekib ka rohkem vajadust inimestega suhelda.

Kui sa jumaldad valgeid kasse ja sooviksid Udule imelist elu pakkuda, siis täida meie loomasoovija küsimustik siinsamas lehel ja hoiukodu võtab sinuga ühendust.