Üks

Üks
Nimi:Üks
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜKS TÕELINE HIIREPÜÜDJA OTSIB OMA PÄRISKODU!

Üks saabus Pesaleidja kassituppa 07.06.19, Paljassaare varjupaigast. Üks alustas aga oma päriskodu otsimist tegelikult juba 2018. aasta veebruaris. Seal ta omale tõelist taltsutajat leida ei suutnud, seega nüüd on ta lootmas õnnele kassitoas. Kuna kassitoas on stabiilselt üle 200 kassi, siis on suhteliselt keeruline erinevate kasside vahel jääda silma. Seega loodame, et Üks jääb äkki kellelegi silma just läbi kodulehe. 

Üks on natukese keerulisema iseloomuga ning sobiks ideaalselt mõnda maakoju hiiri püüdma või hoopis mõnele igavlevale kassile seltsiks. Üks armastab teisi kasse, samas iseseisvust ning vähest inimkontakti. Ei ole ka välistatud, et  Üks võiks ühel hetkel peale korralikku vaevanägemist inimesi hakata samamoodi armastama nagu teisi kasse. See tähendab aga tegelikult väga palju sotsialiseerimist, aega ja tööd. Kahjuks on näidanud elu, et keskmine inimene ei kipu selliseks väljakutseks kuidagi valmis olema ning ei soovi sotsialiseerimisse panustada. Seega võib öelda, et selline sotsialiseerimist vajav kiisu on tõesti sobilik koju, kus inimesed loomi ega käpalööke ei karda ning tahavad tõesti teha südamest head.

Seega kui otsid oma maakoju hiirepüüdjat või siis hoopiski sooviksid teha ühe suurima heateo ja aidata päriskodu pakkuda pelglikumale kassile, et teda sotsialiseerida, siis vajuta siin samal lehel "soovin seda kassikest" nuppu ning täida ära meie kassisoovija ankeet ja tule Ühele külla.

Selleks, et kolimine sujuks kergemini, tuleb Ühega kaasa ka kinkekott ProPlanilt.