Uku

Uku
Nimi:Uku
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MÕNUS PEHME UKU ON JUBA ÜLE KOLME AASTA KODUOTSINGUIL!

Uku tuli meile Kehrast ja sellest on ikka üksjagu aega möödas. Täpsemalt jõudiski 2018 aasta aprillikuus. Üle KOLME aasta koduootust. Ebaõiglaselt kaua…
Rahuliku kiisuna, kellele meeldib kassitoas enda majakeses olla ja omaette toimetada, ei ole Uku teistele silma jäänud. Kuid tema vabatahtlik teab, et Uku ei ole lihtsalt tavaline must-valge. Uku on tõeline aare, keda tulebki lihtsalt pikemalt otsida! Vaadake kas või seda ilusat vuntsi!
Ukul läheb küll veidi aega enne, kui ta päris sõbralikuks kassipoisiks saab, kes ise pai nuruma tuleb või kes sülle tormaks, aga kodukeskkonnas on need edusammud tunduvalt kiiremad tulema ja olema, kui varjupaigas.
Kiisupoiss kardab, ent ei löö käpaga ega hammusta, kui tema poole paikäsi läheneb. Seega tegu pole metsiku kassiga, pigem ikka araga, kes inimese headuses veel veenduda ei julge. Kuidas ta saakski - ta on ju jõudnud otsapidi varjupaika? Palun anna Ukule võimalus nautida kodukassi mõnusat elu!
Arvame, et Uku võiks olla sündinud umbes 2015. aastal. Seega tegu on paraja keskealise kiisuga. Muidugi on ta kastreeritud, saanud korrapäraselt sise- ja välisparasiiditõrjed, vaktsiinid ning on kiibistatud.
Kui see vahva kassipoiss teile huvi pakub, siis tulge teda Pesaleidja kassituppa vaatama! Selleks klikkige nupule "soovin seda loomakest", täitke ankeet ja Teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust.