Uku

Uku
Nimi:Uku
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA UKU ON KODUOTSINGUIL!

Uku tuli meile Kehrast ja sellest on ikka üksjagu aega möödas. Täpsemalt jõudiski 2018 aasta aprillikuus.  Küll aga ei ole ta tavalise must-valgena teistele silma jäänud ja just meeletult südameid ei võida. Välja arvatud muidugi oma vabatahtliku oma, sest tema teab, et Uku ei ole lihtsalt tavaline must-valge. Mitte keegi ei ole lihtsalt kass. Ka temal on oma tugevad plussid, omaenda süda ja mis sellest, et see pisut väriseb igakord, kui inimene temale tähelepanu soovib pöörata. Uku on lihtsalt omamoodi! Vaadake seda vuntsi!

Ukul läheb küll veidi aega enne, kui ta päris sõbralikuks kassipoisiks saab, kes ise pai nuruma tuleb või kes sülle tormaks, aga kodukeskkonnas on need edusammud tunduvalt kiiremad tulema ja olema, kui varjupaigas. 
Kiisupoiss kardab, ent ei löö käpaga ega hammusta, kui tema poole paikäsi läheneb. Seega tegu pole metsiku kassiga, pigem ikka araga, kes inimese headuses veel veenduda ei julge. Kuidas ta saakski - ta on ju jõudnud otsapidi varjupaika?

Arvame, et Uku võiks olla sündinud umbes 2015. aastal. seega tegu on paraja keskealise kiisuga.
Kaasa tuleb temaga ka kinkepakike Pro Planilt. Selleks, et temaga tutvuma tulla, täida palun ankeet ja me kutsume Su Ukut vaatama!