Ulla

Ulla
Nimi:Ulla
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kaunis Ulla otsib kodu! Suvisel ajal hulkus Valga tänavatel üks kurb kolmevärviline täiskasvanud kass. Arvatavasti oli kunagi suures jooksuajas kodust põgenenud ning enam sinna naaseda ei osanud. Varjupaika jõudes kontrolliti kassi kiibi olemasolu. Kahjuks seda polnud ning omanikuga ühendust nii võtta ei saanudki. Kuna nelja kuu jooksul ei ole keegi Ullat ka taga otsinud, siis kolis see kaunis neiu 28.detsembril 2014 aastal Tallinnasse, lootuses leida just siit see endale õige inimene. Ursula läks 2015 aastal oma koju, kuid kahjuks pere loobus temast ja otsis Ullale uue kodu kust Ulla jooksu pani. Ulla jõudis Paljassaare varjupaika, sealt võeti uue omanikuga ühendust ja ka nemad ei soovinud Ullat enam ja nii Ulla uuesti Pesaleidjasse sattuski.

Vaene Ulla sooviks lihtsalt omale armastavat peret ja kodu, kus teda enam kunagi ei hüljata. Ulla on iseloomult väga suhtlemisaldis preili. Ta tahaks kõigiga kohe väga hästi läbi saada, see ei olene ka üldse sellest kas elusolend kõnnib kahel jalal või neljal. Isegi pole vahet, kas tegu on alles lapseeas või juba täiskasvanueas oleva olendiga.

Kui Ulla oskaks rääkida ning temalt küsida, milline võiks olla tema unistuste kodu, siis suure tõenäosusega vastaks ta, et koht kus oleks diivan/voodi/tugitool, millel võiks temagi lesida. Nimelt armastab see kergelt matsakas preili väga veeta suurema osa päevast magades mõnes mõnusas pesas. Ideaalseks inimeseks peaks ta kindlasti ka sedasorti inimest, kes hooliks ja armastaks teda vähemalt sama palju kui igat teist oma pere kahe- või neljajalgset. Ulla on umbes 8-aastane, kuid hing on tal noor!