Üllar

Üllar
Nimi:Üllar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÜLLAR - MÕNUS MEES NARVAST ON VALMIS SINU KOJU JA SÜDAMESSE KOLIMA! 

 

See mõnus mees on umbes 2017. aasta maikuus sündinud Üllar, kes kolis meie kassituppa Narvast 2020. aasta septembrikuu lõpus. 

Üllar on üks ägeda välimusega suur mehemürakas - kaalu on Üllaril lausa seitsme kilogrammi! tema keha katavad suured pruunid vöödid ning käppade otsa on Üllar tõmmanud armsad valged sokikesed. Kui Üllarist rääkida, siis kindlasti ei saa mainimata jätta tema heleroosat nöbinina. 

Hetkel on Üllar veel pisut tõrges - ei ta ei ründa, kuid on näha, et ta on pisut arg. Ta laseb heatahtliku inimese endale ilusti lähedale ning eriti toredad võivad teda isegi paitada, kuid on näha, et kõik see on talle väga uus ning ta alles vajab harjumisaega. Kuna ta on juba praegu üsna leplik ja laseb enda juurde, siis usume, et koduses keskkonnas võib Üllarist juba paari kuuga mõnus seltsiline saada! Ta lihtsalt vajab korralikult aega, rahu, armastust ning palju maiustusi, mis meele alati rõõmsaks teevad. Muideks, endaga ta võtab koju kaasa kingipaki ProPlanilt!

Mahe mees Üllar elab Pesaleidja kassitoa suures toas ning on Sul võimalik temaga tutvuda läbi veebikaamera, selleks piilu meie live-ülekannet kassitoast siin: http://animalslife.net/pesaleidja-3/ 

Kui just sina soovid oma ellu kõige mõnusamat Üllarit siis vajuta siin samas nupule "Soovin seda loomakest" ning me võtame sinuga peagi ise ühendust!