Ultra

Ultra
Nimi:Ultra
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ULTRA ARMAS ULTRA OTSIB KODU!

Minu nimi on Ultra. Nimi tuleb sellest, et olen üheaegselt ultra armas välimuselt ja ultra pahane sisemuselt. Pahuraks muudab mind asjaolu, et mul ei ole veel oma pesa, kus rahulikult inimesi usaldama õppida. Erinevad külalised jalutavad ringi, aga keegi ei jää ja ei süübi. Saan kõigest aru, sest olen leidnud, et pigem soovivad inimesed kasse, kes juba usaldavad neid ja lubavad ennast katsuda. Minu jaoks on see natuke äraandmine, mingi salapära võiks ju jääda?

Hetkel on uus kodu vaid unistus, aga mitte kauaks. Õige pea astub just sellest samast valgest uksest, kus nad kõik tulevad, sisse just minu inimene. Meil tekib silmside ja mõlemad tunneme südames, et soovime elu jagada. Ta näeb minu pelgliku käitumise taha ja teab, et ma armastan teda, kuigi alguses on raske seda väljendada nagu kõikide uute armumistega, ikka alguses katsetad ja alles siis, kui oled täiesti kindel, oled nõus täielikult pühenduma.

Olen kuskil 4-aastane kassipoiss, sünnipäevaks 01.09.2015 ja jõudsin Pesaleidjasse 04.10.2019. Ma saan teiste kiisudega hästi läbi. 

Koju võtan kaasa ka Pro Plani'i kinkekoti, et sisseelamine kiirem oleks. Täida kassisoovija ankeet ja tule minuga kohtuma!