UMBERTO

UMBERTO
Nimi:UMBERTO
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KRUTSKEID TÄIS KASSIPOISS UMBERTO OOTAB PIKISILMI OMA INIMEST!

Nummipall Ummi - härrasmehe nimega Umberto - on umbes 1-2aastane kassipoiss, kes saabus Pesaleidja kassituppa 21.09.2021 Raplast paarikümnepealisest kassikolooniast. Kuigi inimese kohalolekuga harjunud, siiski polnud Umberto just eriti palju personaalset tähelepanu saanud. Esialgu oli noor kiisuke kassituppa jõudes üsna pelglik, kuid juba paari nädalaga oli Umberto ennast võrratult avanud. 

Umberto on aktiivne kassilaps, kellele meeldib palju ringi uudistada. Kui Pesaleidja vabatahtlikud teevad oma hoolealustele tervisekontrolle, siis alatihti tuleb Ummi tasakesti ja paneb pihta mõne vatitiku või -padja, samuti meeldib talle näiteks maas vedeleva pastakaga mängida. Üleüldse tuleb kõik uus üle nuuskida! 

Umberto on enamuse ajast täitsa sõberkiisu. Tõsi - sülekass ta kindlasti ei ole ja paidega on nii, et vahel on suur pai-isu, aga teinekord jälle oleks parem oma kahejalgsete käpad endale hoida. Ega meil inimestelgi pole ju 24/7 kaisutuju - vahel soovime ka omaette olemist, nii et meie küll arvame, et see on täiesti mõistetav, kui üks kassike ei soovi pidevalt paisid saada. Turvalises ja armastavas kodukeskkonnas saaks Umberto kindlasti veelgi julgemaks ja pole võimatu, et isegi realiseeruks tema sülekiisu või vähemasti diivanikiisu potentsiaal!

Praeguseks on juba peaaegu kõik tema sõbrad Rapla kassikolooniast koju kolinud ja näha on, et Umberto juba nii ootab seda aega, mil ka tema inimene kassitoauksest sisse astub… 

Paariaastasel Umbertol on kõik tarvilikud protseduurid tehtud - ta on kastreeritud, vaktsineeritud, kiibitud, saanud parasiitide vastase tõrje ning omab lemmiklooma passi.

Kui tunned, et see armas triibik võiks just Sinu perekonda kuuluda, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie looma võtmise tingimustega ja täida ankeet. Meie vabatahtlikud kutsuvad Sind esimesel võimalusel Umbertole külla!