Umbrella

Umbrella
Nimi:Umbrella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVA KIISUTIRTS UMBRELLA SOOVIB RUTTU PÄRIS OMA KOJU KOLIDA!

Armsake Umbrella on sõbralik umbes kolme-neljakuune kiisupreili, kes on pärit Oisust. Pesaleidjasse saabus see neiuke 20.10.2022 ja nüüd ootab ta päris oma inimest hoiukodus Viimsis. 

Umbrella on tõeline seltsiline. Ootab pererahvast koju ja kui pererahvas puhkab diivanil, siis sätib ennast ka telekat vaatama. Ta on väga mänguhimuline ja on alati valmis mänguga ühinema. Vahepeal küll puhkab, aga siis mängib edasi. Umbrella on uudishimulik ja meeldib avastada uusi kohti. Alguses küll pigem natukene pelglik ja meeldib olla enda jaoks turvalises kohas, aga üsna pea saab uudishimu võitu. Preili naudib väga paitamist ja kõrva tagant sügamist ning laseb ennast sülle võtta. On näha, et aina enam soovib ka ise sülle ronida. Tõelisele preilile kohaselt on tal väga uhked vurrud ja on näha, et suuremaks kasvades muutub ka karv suursuguseks.

Umbrella sooviks väga kolida oma päriskoju niipea kui võimalik! Kiisuke on kiibistatud, saanud oma isikliku passi ja parasiitide vastase tõrje ning esimese vaktsiinidoosi. 

Kui soovid väikesele vahvale kiisuneiule oma sooja pesakohta pakkuda, siis klõpsa nupule "Soovin seda loomakest", tutvu looma võtmise tingimustega ning täida ankeet. Umbrella hoiukodu võtab sinuga esimesel võimalusel ühendust ning kutsub kiisukesele külla!