Una

Una
Nimi:Una
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUDISHIMULIK UNA OOTAB NII VÄGA KOJUMINEKUT!

See kaunis pastellse kasukaga kassike on sündinud hinnanguliselt 2016. aastal ning meie juurde sattus ta 15.03.2019 Viimsist.

Una on üks tubli kassipreili. Ta kasvatas ülesse beebid ja trotsis vastu pingelisele kodutule elule. Nüüd on ta meiega ja ootab väga oma inimese kohalejõudmist. Una on iseloomult kaalutletud. Ta ei ole paaniliselt arglik ega istu vaid peidus, pigem jälgib tegevust ja tunneb huvi erinevate inimeste ja mängude vastu. Siiski, nagu eelmainitud, ei oota ta veel pai või lähenemiskatseid. Seda võib ta vaid ise teha, omas tempos. Ta sooviks väga kodu, kus talle kohanemiseks aega antakse ning tema iseseisvust austatakse.

 

Una kohta veel seda ei tea, milliseks ta rahulikus koduses keskkonnas ajaga muutuda võib, aga äkki keegi annab talle selle võimaluse! Seniks on tal soe kodu meie juures olemas ja me ootame koos, rahulikult selle õige inimese saabumist!

Una on steriliseeritud, kiibitud, vaktsineeritud ning saanud regulaarselt parasiitide vastast tõrjet. Ta ootab teid kassituppa külla!