Unipiha

Unipiha
Nimi:Unipiha
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Kassipoeg Unipiha on nagu kassivariant Indiana Jonesist – väike, aga seiklushimuline ning alati valmis avastama uusi territooriume oma julges kassielus. Ta astub uude keskkonda nagu avastaja ammusesse metsikusse džunglisse – sammud on ettevaatlikud ja kõrvad püsti nagu radariantennid. Esialgu pelglik pilk silmis, justkui uuriks ta iga kõike üksikasjalikult, et veenduda, kas miski pole plaaninud teda rünnata.

Unipihaga tutvumine on kui kohtumine tõelise salapärase kangelasega – ta peidab end oma väikese pehme keha ja suurte silmadega ning vahib sind, nagu uuriks ta su hinge. Iga liigutus, mida teed, kutsub esile kassipoja sisemise arutelu, mis võib olla midagi sellist: "Kas ta on sõber või vaenlane? Kas ma saan talle usaldada oma väärtusliku mänguhiire või pean selle varjama?"

Kui Unipiha ükskord aru saab, et maailm ei ole nii hirmutav, kui ta esialgu arvas, saab temast tõeline kangelane – see, kes vallutab kõik raamaturiiulid, võidab kõik korgid ja vallutab su südame oma ainulaadse võluga.

Unipiha on püütud Nõo vallast 10.07.2023.