Ursula

Ursula
Nimi:Ursula
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UJEDA URSULA SEES PEITUB PAIMAIAS KODUKIISU

„Istun üksinda. Teised tutvuvad. Vaatan kahejalgseid – nad mind ei vaata.“

Ursula seab end sisse kassitoa kauges nurgas kraapimismajas. Tema ülemise "korruse" naaber on veidi sõge valvurist kiisu, kes kõiki kahejalgseid eemale peletab. Ursula teda ei mõista – niiviisi ei saagi pai ju?! Ja isegi kui valvurkiisu paisi ei soovi, siis Ursula kohe kindlasti soovib. Lihtsalt ei julge neid küsida. Kui kellegi käsi siiski tema poole sirutub, lükkab uje Ursula end käele lähemale ja naudib paisi nii kaua kui lubatakse. Sügaval sisimas unistab kassipreili kohast, kus talle pakutakse paisid igapäevaselt, kohta kus tema argsus ei röövi temalt võimalust tunda päris armastust ja soojust.

Ursula on 22.05.2015 sündinud kiisu, kes kolis märtsis Narvast Pesaleidjasse koduotsingutele. Iseloomult on ta küll arg kuid paisid ta naudib ning rahulikus koduses keskkonnas muutub kindlasti julgeks ja seltsivaks kassiks. Ursula on steriliseeritud, kiibistatud, vaktsineeritud ja regulaarselt parasiitide vastast tõrjet saanud.

Kui soovid talle kodu pakkuda, saad täita loomasoovija küsimustiku klõpsates nupule "soovin seda loomakest" ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.