Uudo

Uudo
Nimi:Uudo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KODU OTSIB HEATAHTLIK TOTU UUDO

Uudo on 05.07.2019 Tänassilma külas sündinud sõbralik kassipoiss. Talle meeldivaid paid, otsaesise musid ning omaniku nina vastu enda põse nühkimine. Magamiskoha suhtes on Uudo eriti leppiv - viskab end jala pealt pikali sinna kuhu satub. Esimene ja viimane asi igas Uudo päevas on nurruv mjäu, mida jätkub külluses ka päeva lõikes.

Uudo lemmikasi siin maailmas peale kahejalgsete (ja toidu) on tõenäoliselt pappkarbid, mille sees talle päeval magada meeldib. Ta saab hästi läbi nii täiskasvanutega kui kannatab vaikselt ära ka laste ülevoolava tähelepanu. Ta võib kiljuvate ja jooksvate laste seltsis lausa magama jääda.

Liivakasti kasutab ta eeskujulikult ning annab sinna minekust ka kõva häälega teada. Iga krõbinakausi täitmine on Uudo jaoks kui sünnipäev, ta vist muud ei teeks päev läbi kui sööks. Öösel meeldib Uudol kahejalgse kõrvale pikali visata, et järgmist hommikut saaks jälle koos nurruga alustada. Uudo on FIV positiivne kass, kuid see ei sega teda täisväärtuslikku elu elamast.

Kui soovid talle kodu pakkuda, saad täita loomasoovija küsimustik vajutades nuppu "soovin seda loomakest" ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.