Väike Bella

Väike Bella
Nimi:Väike Bella
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Viljandi maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Bella kolis oma päriskoju mai lõpp 2020!

Bella on imeilus sportlik umbes paari aastane armas kassipreili, kes sattus Pesaleidjasse Viljandi varjupaigast, kus ta on ootas kodu 1.5 aastat! Ta sai seal läbi hästi ka teiste kassidega ning talle meeldis väga jooksurattal joosta.

Et 1.5 aasta jooksul ei tulnud talle mitte ühtegi kodupakkumist, kolis Väike Bella aprilli lõpus 2020 meie Pesaleidja hoiukodusse, et elus esimest korda päris kodus elada ja meie organisatsioonis kodu leidmisega õnne proovida. Bella loodab, et kusagil leidub ka keegi tema jaoks, kes on valmis talle näitama, mis on õige kodusoojus. Loodame, et kusagil on ka õige inimene tema jaoks, kes soovib endale just teda ja kes on valmis pakkuma kannatlikku meelt ning palju armastust selle armsa preili südame võitmiseks. 

Bella ei ole kindlasti metsik, kuid ta on siiski arg ning vajab inimesega kohanemiseks aega. Usume aga, et leebe preili süda on võidetav:)

Bella asub hetkel hoiukodus Viljandimaal

Bella on steriliseeritud, kiibistatud ja vaktsineeritud

Kui olete meie armsast Bellast huvitatud, palun täitke meie kassisoovija ankeet ning tema isiklik teener võtab teiega esimesel võimalusel ühendust