Vallo

Vallo
Nimi:Vallo
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ARMASTUST TÄIS VALLO OOTAB KODU!

Vallo on mõnusalt suur ja vapper kiisupoiss, kes saabus Pesaleidjasse 21. mail 2023 Lääne-Harju vallast ja on ilmselt tema veidike räsitud kõrvakesi arvestades pikemalt tänavaelu pidanud elama. Lühikese ajaga Pesaleidjas sai tänavapoisist erakordselt rahulik ja sõbralik kass, kes naudib inimeste seltskonda ja tahab olla pidevalt inimese lähedal. Kui Vallo loob kellegagi silmsideme, tuleb ta kohe, saba eneseskindlalt püsti, inimese juurde ja hõõrub ennast vastu sääri, näidates oma armastavat ja siirast iseloomu. Lisaks sellele on ta vähenõudlik ja äärmiselt rahulik. Ta on nagu natuke nähtamatu kaaslane, kes tahab olla pidevalt Sinu juures aga ei ole üldse pealetükkiv ega paljunõudlik.
Vallo on kuldkollase ja valgekirju karvaga, mis rahulikus kodukeskkonnas veel mõnusamalt siidiseks läheb ning sügavkollaste kaunite silmdaega kassihärra, kelle valgeb sokikesed jalas on alati laitmatult puhtad. Nüüd ootab ta pikisilmi, et kassituppa astuks inimene, kes just temas enda õiget kaaslast märkaks ning kodusoojust pakuks!

Armas Vallo on saanud sise- ja välisparasiiditõrje. Lisaks on ta vaktsineeritud, kastreeritud ja kiibistatud.

Kui Vallo tundub Sinu jaoks kui see õige uues pereliige, siis vajuta "SOOVIN SEDA LOOMAKEST" nupule ning me võtame sinuga peagi ühendust.