Valmar

Valmar
Nimi:Valmar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÕIKIDE KASSIDE SÕBER VALMAR!

Imeilus Valmar on päris palju muutunud sellest ajast, mil ta kassituppa saabus. Arglikust kassist on saanud mõnus oleskleja. Valmar lubab juba täitsa võõrastelgi ennast paitada. Vahel ehk vaatab pisut umbusaldavalt, aga kui rahulikult läheneda, siis julgeb Valmar inimese paisid muretult nautida. Valmaril on väga sügav ja tähenduslik pilk, mis on vabatahtlike südamed võitnud. Valmar ootab väga kannatlikult oma päris perekonda. 

Valmar otsib endale perekonda, kus ollakse temaga kannatlikud. Perekonda, kes oskab jagada armastust ilma, et seda otsekohe vastu saaks. Eelnevalt elatud tänavaelu on muutnud kiisu natuke umbusaldavaks. Valmaril läheb uues kodus kohanemiseks pisut aega, kuid vabatahtlikud on kindlad, et omas seltskonnas muutuks Valmar täiesti tavaliseks sõbralikuks kodukiisuks. Uue koduga kohanemisele aitaks kaasa, kui kodus oleks ees ootamas mõni teine kass, sest ta saab suurepäraselt läbi teiste kassidega.

Valmaril õnnestus ka vahepeal valituks saada ja koju minna, kuid sealt toodi ta nädala pärast tagasi. See traumeeris kassikest veelgi ja oleks väga hea, kui lõpuks tuleks päris kodu, kes annaks talle aega kohanemiseks.

Sündinud on Valmar 2016 aasta jaanuaris. Oma kodu ootab ta Pesaleidja kassitoas alates 13.05.2018. Saabus ta meile Viljandist.

Koju kaasa võtab Valmar Pro Plani kinkekoti.

Kui soovid Valmariga tutvuma tulla, siis klõpsa nuppu "soovin seda loomakest", täida ankeet ja me kutsume Sind Valmarile külla.