Valmar

Valmar
Nimi:Valmar
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Imeilus Valmar on päris palju muutunud sellest ajast, mil ta kassituppa saabus. Arglikust kassist on saanud mõnus oleskleja. Valmar lubab juba täitsa võõrastelgi ennast paitada. Vahel ehk vaatab pisut umbusaldavalt, aga kui rahulikult läheneda, siis julgeb Valmar inimese paisid nautida muretult. Valmaril on väga sügav ja tähenduslik pilk, mis on vabatahtlike südamed võitnud. Valmar ootab väga kannatlikult oma päris perekonda. 

Valmar otsib endale perekonda, kus ollakse temaga kannatlikud. Perekonda, kes oskab jagada armastust ilma, et seda otsekohe vastu saaks. Eelnevalt elatud tänavaelu on muutnud kiisu natuke umbusaldavaks. Valmaril läheb uues kodus kohanemiseks pisut aega, kuid vabatahtlikud on kindlad, et omas seltskonnas muutuks Valmar täiesti tavaliseks sõbralikuks kodukiisuks. Uue koduga kohanemisele aitaks kaasa, kui kodus oleks ees ootamas mõni teine kass. Ta saab suurepäraselt läbi teiste kassidega.

Valmaril õnnestus ka vahepeal valituks saada ja koju minna, kuid sealt toodi ta nädala pärast tagasi. See traumeeris kassikest veelgi ja oleks väga hea, kui lõpuks tuleks päris kodu, kes annaks talle aega kohanemiseks.

Valmar on umbes 3 aastat vana, sündinud 2016 aasta jaanuaris. Oma kodu ootab ta Pesaleidja kassitoas.

Täida meie loomasoovija küsimustik ning tule Valmarile külla!