Vanamees

Vanamees
Nimi:Vanamees
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MAAILMA MUHEDAIM VANAMEES UNISTAB SOOJAST KODUST KODUST, KUS LÕPUTU ARMASTUS ON GARANTEERITUD!

 

See imeilusa musta vuntsi ja habemega kassihärra on 2010. aastal sündinud Vanamees. Pesaleidjasse kolis armas Vanamees 2020. aasta juunis Märjamaalt. 

Kui me räägime Vanamehest, siis me räägime ühest imelisest, empaatilisest ning truust kaaslasest, kes on täis rahu ja armastust. Vanamees on üks äärmiselt kallis vanamees, kes väärib endale sooja kodu, kus diivani peal oma kalli inimese kõrval “Kirgede tormi” miljondendat osa vaadata. Iga elusolend väärib tingimatut tähelepanu ja armastust, kuid veel 130 teise kassiga tuba jagades saab Vanamees päevas vaid limiteeritud koguse tähelepanu, sest ka teised ootajad tahavad pai või mängupulgaga mängida.  

Vanamees on tõeliselt mõnus ja rahulik härra, kes on oma suuremad müramised tänaseks ära müranud. Ei, ta ei ole absoluutselt igav ning ei veeda oma päevi ainult magades, kuid samas ta ei jookse enam kassipoja moodi ringi ka. Ta on täpselt selline unistuse vanaisa, kes räägib sulle põnevaid jutte oma nooruspõlvest ning eriti heal päeval pakub präänikuid ka! Vanamees sobib ideaalselt seltsiks inimesele, kes soovib kodu pakkuda rahuliku iseloomuga kassile. Mõnus papi on tänaseks inimestega ilusti ära harjunud ning laseb ennast ilusti paitada ja naudib inimesepoolset armastust väga! Alguses võib uus inimene teda ehmatada ja ta tõmbab ennast kössi, kuid ta ei sisise ega jookse eest ära. Uues kodust vajab ta alguses pisut kohanemisaega, kuid tundub, et maailmas pole kassi, keda ei saa suurel hulgal maiustuste ja armastustega ära osa. ;) 

Me tõesti ei saa aru, kuidas Vanamees mitte kellelegi pole silma jäänud. Või noh, tegelikult me teame küll, milles asi on - nagu nimigi ütleb, siis tegu ei ole enam esimeses nooruses kassiga ning kodu leidmisele ei aita kaasa tema ‘tavaline’ mustvalge kasukas. Aga kõik ju väärivad oma kodu. Ka temal on hing ning tunded. Ka tema ootab iga päev kassitoas, et keegi nüüd tuleks ja ta koju viiks. Ta näeb iga päev, kuidas mõni järjekordne kass tema silme all transpordipuuri pistetakse ning meie talle ilusat uut elu soovime. Me ei taha ette kujutadagi, mida ta tunneb, sest mitte ükski külaline ei tule tema juurde ega ütle talle, et ta on eriline. Aga meie teame, et ta on nii eriline ja meile nii kallis. Nüüd me otsimegi seda Vanamehe üht ja õiget, sest me teame, et ta on kuskil olemas. Kes otsib, see leiab, eks?!

Vanamees on FIV+ kiisu, kuid see ei mõjuta tema elu absoluutselt ning ta elab täpselt sama toredalt nagu ilma FIV’ita kassid seda teevad. 

Kui just sina soovid oma ellu maailma kõige armsamat Vanameest, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", tutvu meie loomasoovija tingimustega ning täida ära loomasoovija ankeet. Kui ankeet täidetud, siis võtame sinuga viie tööpäeva jooksul ühendust ja kutsume su Vanamehele külla!