Vanataat Valdur

Vanataat Valdur
Nimi:Vanataat Valdur
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Hukkunud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Rohkem infot

Valduri põdur tervis ei pidanud kahjuks vastu ning nüüd püüab ta hiiri teisel pool vikerkaart. 

Saage tuttavaks ühe tõeliselt armsa isendiga- tema on Valdur! Valduril ei ole ilmselt elu kuigi kerge olnud, kõik viitab väga sellele, et kunagi on Valduril oma päriskodu olnud, mis aga juhtus ning miks tal hetkel enam päriskodu ei ole, ei oska me kahjuks päris täpselt öelda.

Meie teame seda, et Valdur on leitud Põhja-Tallinnast äärmiselt alakaalulisena. Meieni jõudis Valdur Paljassaare varjupaiga kaudu 12. juulil. Võime kindlad olla ka selles, et Valdur ei ole enam ei esimeses ega ka teises nooruses kass vaid juba päris kõrges eas loomakene. Teame ka seda, et varjupaika jõudis Valdur juba kastreerituna, seega kellegi päriskass ta kunagi kindlasti ka oli, kahjuks aga ei olnud kiipi, mis oleks õige inimeseni varjupaiga juhatanud. Lisaks on tegu äärmiselt sõbraliku ning lähedust armastava loomakesega. 

Kuna Valdur on tõesti väga kurvas olukorras ning me teame, et sellisele kassikesele on äärmiselt raske kassipoja hooajal leida päriskodu, siis tegelikult piisaks ka juba sellest, kui Valdur saaks kassitoa keskkonnast ära ning jõuaks hoiukoju. Oleksime juba meeletult tänulikud sellele inimesele, kes oleks valmis Valdurile pakkuma hoiukodu. Samas oleksime veelgi rohkem tänulikumad inimesele, kes annaks muldvanale Valdurile veel viimase võimaluse tunda kodusoojust ning inimese armastust ning pakuks Valdurile päriskodu! 

Kui sina saaksid pakkuda Valdurile päriskodu, siis vajuta siin samas lehel nupule "Soovin seda loomakest" ning viime sind vanataadiga kokku. Kui saaksid aga Valdurile vähemalt hoiukodugi pakkuda, siis anna sellest meile teada, täites ära meie hoiukoduks soovija ankeedi, mille leiad ülevalt reast validest nupu " meist"-> "hakka hoiukoduks".