Vanessa

Vanessa
Nimi:Vanessa
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KARVAPALL VANESSA SOOVIB LEIDA OMA PERE

See armas karvapall kolis Pesaleidja varjupaika Saku Vallast 30. märtsil 2023. Vanessa on sõbralik kuid pisut arg kassipreili, kes on suurema osa oma elust veetnud õues, kuid sooviks väga saada oma kodu ja sooja pesa. Oma särava isiksuse, sooja südame ja pehme kolmevärvilise kasukaga on Vanessa võlunud kõik hinged, keda tee kord Pesaleidjasse toonud on.

Vanessa elutee on olnud üriski mitmepalgeline. Kord on kiisu seigelnud tänavatel ja ööbinud kõledates varjualustes, lisaks on Ta sünnitanud viis imevahvat kassipoega, kes kõik tänu headele inimestele on tänaseks kodud leidnud, kuid kahjuks Vanessa seikleb endiselt Pesaleidja kiisutoas. Just sellepärast ta ka Pesaleidjasse kolis, et äkki siin on tal õnne tulevikus päris oma kodusoojust tunda. Kiisu on meie hoole all olnud veel väga lühikest aega ning ilmselt ei ole ta oma varasemas elus eriti inimestega kokku puutunud, kuid me teeme omaltpoolt kõik, et tema olemine Pesaleidja varjupaigas oleks mugav ning ta hakkaks inimesi armastama sama palju nagu meie armastame teda.

Vanessa väärib head kodu, kus saaks nautida kõige maitsvamaid maiuspalasid, soojemaid kaisutamisi, õrnemaid paisid ja ohtralt armastust. Vanessa on saatnud enda pere juba kodudesse ja nüüd on ometi tema aeg pühkida Pesaka tolm käppadelt.

Kui sina soovid endale südamesõpra Vanessat, siis klõpsa nupule "SOOVIN SEDA LOOMAKEST", tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik.