VASSILISSA

VASSILISSA
Nimi:VASSILISSA
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

UUES KODUS AL 31.03.2019

LÕPUKS OMETI LEIDSIME SU!

Vassilissa täpset lugu me ei tea, aga aimame et Vassilissa on suvel meie hoole alla sattunud Theresa May poeg. Tookord saime kätte kassiema ja tema poja, kuid juttude kohaselt oli olnud kassipoegi veel. Kuna kiisupoegi rohkem ei nähtud ja jutud käisid, et keegi poe klientidest võttis kassipojad endale, siis eeldasime et kõik kiisupojad said endale kodu. Nüüd aga ilmus üks noor kassitüdruk selle sama poe juures välja ja tundub, et see võib olla üks kadunud poegadest. Vanus klapib, asukoht klapib... juu tahtis kiisulaps enne maailmas ringi seigelda. Igatahes jõudis ta nüüd lõpuks meie hoolealla ja nüüd otsib endale kodu! 
Vassilissa on ääretult sõbralik nurrumootor, kes naudib väga paikäsi ja ei ütle ära ka kallistustest. Hästi mänguhimuline ning võib inimloomaga pikad jutud maailmast ära rääkida oma sügaval ja kaunil häälel. Sobib hästi nii väikeste laste kui ka teiste kassidega.
Vassilissa on saanud parasiiditõrje ning enne koju kolimist saab ka kiibitud ja steriliseeritud.
Et see nukuke enda pereliikmseks saada, tuleb esmalt täita meie kodulehel olev ankeet ja hoiukodu võtab Teiega ühendust.

Kuna tegu on valla väljakutsega, siis kiisukese loovutus alates 19.03.2019.