Verona

Verona
Nimi:Verona
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE VERONA OTSIB ELUAEGSET ARMASTUST!

Verona on imeilus suurte roheliste silmadega uhke triibulise kasukaga pisikest kasvu tiigrineiu. Ta on iga triibulise kassi austaja unistus – kasukas on nii uhke, et kuigi Verona ei ole eriline esineja, on ta uhke tiigrikasukas tuppa astudes esimese asjana näha. 

Verona on umbes 6-aastane noor kassike, kelle minevik on sama kirju nagu tema kasukaski. Ta sündis ja uitas vanalinna tänavatel, kust ta 2018. aasta augustis kinni püüti ja Paljassaare varjupaika kolis. Kuna keegi talle kodu ei pakkunud, otsustasime tema eluted muuta ja võtsime ta Pesaleidja varjupaka, et keskkonnavahetus kodupakkujate valikut laiendaks. Kuna Verona ka Pesaleidja varjupaigas kellelegi silma ei jäänud, kolis ta Pesaleidja vabatahtliku juurde koju, et päris kodu ootamine meeldivam oleks. 

Iseloomult on Verona sama uhke nagu tema välimuski – tuleb siis lähedale, kui tema seda soovib ja samamoodi astub sammu eemale, kui mäng ega pai talle huvi ei paku. Tõeline daam siiski! Seega sobib ta perre, kus hinnatakse tema uhket välimust ja iseloomu ega soovita kohe suurt kaisukassi. 

Verona saab läbi teiste kiisudega, eriti sõbralike suurte kiisudega. Kuigi pisikesi kiisupoegi ta väga ei armasta! Need on tema uhke loomu jaoks liiga pealetükkivad ja segavad tema iluund.

Verona tulevane omanik saab ProPlanilt kaasa ka ühe väikese kingikoti.

Kui arvad, et sinu südames on ruumi ühele imekaunile tagasihoidlikule kassile, siis vajuta sellel samal lehel nupule "Soovin seda loomakest" ning täida ära meie loomasoovija küsimustik ja tule Veronale külla.