Vienna

Vienna
Nimi:Vienna
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Praegu otsivad kodu
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

NB! Vienna veel koju kolida ei saa, sest peab hoiukodus oma tervist turgutama.

Imeilusa pikakarvalise ja tumehalli kasukaga Vienna saabus Pesaleidjasse 5. märtsil 2021 aastal. Kiisupreili leiti Sillamäelt ja toodi meie juurde. Praegu asub Vienna Tallinnas hoiukodus. Vienna hinnanguline sünniaeg on 10. september 2020.

Üle kõige meeldib Viennale inimestega miilustada. Kuigi kiisutüdruk on veel natuke arg ning vahepeal lipsab inimeste eest ära peitu, ei suuda ta paidele vastu panna. Kui see käsi Viennani jõuab ja esimene pai tehtud saab, on kiisutüdruk müüdud! Siis hakkab peale üks suur sõtkumine ja oma peaga paikäe poole müksamine. Küll püherdatakse ühtpidi, küll teistpidi, ikka selleks, et kõik kohad paitatud saaksid. Kui inimene tema juures maas istub, ronib kiisupreili inimesele sülle, kus edasi sõtkutakse ja paisid nauditakse. Mõnikord jääb aga paikäest väheks, mil preili oma pea inimnäo poole sirutab, et ka seda veidi nühkida. Kui pikkust puudu jääb, asetab Vienna oma pisikesed esikäpad inimese rinna või õlgade peale. Kõige selle juurde käib üks korralik nurr!

Kui sina tunned, et Vienna sobiks just sulle ja suudad talle lõpmatuseni armastust pakkuda, siis vajuta “Soovin seda loomakest!”, tutvu meie loovutustingimustega ja täida ära loomasoovija ankeet. Seejärel võtame sinuga ühendust ning kutsume sind Viennaga tutvuma.