Viiger

Viiger
Nimi:Viiger
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

HÜLGEPOISS VIIGER!

Vaadake minu hallitriibulist kasukat ja laulame koos “kui on meri hülgehall ja sind ootamas on kiisupall...”.

Olen Viiger ja minu nimi tuli sellest, et pähe tuligi seesama lugu, teate küll "Majakene mere ääres", edasi viis mõttelõng hüljesteni ja veel edasi viigerhüljesteni. Täpselt nagu viigerhüljeste karvkate, on ka minu karvakate tihe ning erinevate hallide toonidega - natuke ju meenutan hüljest või mis?

Sündisin pisikese hallikirju kiisupoisina Rootsi-Kallavere külas aastal 2016. Sealt leidsin Pesaleidja kassituppa tee 2018, kui kahejalgsed vabatahtlikud otsustasid, et mina koos teiste kiisudega ei peaks magama lageda taeva all vaid peaksime saama võimaluse perele ja kindlale katusealusele.

Ja kes ei sooviks omale kodu, kus end hästi tunda ja kus ei peaks toidu pärast muretsema või erinevate ohtude pärast? Mina, tänavakassina, ei osanud seda isegi soovida - kartsin, et mulle tahetakse liiga teha. Kardan pisut siiani, kuid teised siin kassitoas räägivad, et on olemas selline koht, kus mitte kunagi ei pea muretsema tühja kõhu või külma kätte jäämise pärast. Sellist kohta tahan ma näha, see on ju unistus. Siin kassitoas on ka hästi, kuid mul pole enda peret. 

Kallis lugeja, kui sa tead, kus selline koht koos perekonnaga asub - kus pakutakse turvatunnet, tuge, seltsi, mänguasju, igapäevast toidupala ja õrna hoolitsevat kätt, siis tule minu juurde ja räägi mulle sellest lähemalt. Kui seda pole palju palutud, siis võta mind sinna kaasa ja näita mulle ka.
Et seda teha, vajuta nupule "Soovin seda loomakest". Peatse kohtumiseni!