Vipo ja Viigu

Vipo ja Viigu
Nimi:Vipo ja Viigu
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VAHVAD VENNAD KOLISID KOOS OMA KOJU aprill 2020!

VIPO JA VIIGU OTSIVAD ÜHIST PESA!

Kaunid vennakesed on kasvanud suurteks ilusateks noorukiteks, kes möllavad ja mängivad ning naudivad mõnusat hoiukoduelu. Mõlemad naudivad pai, müksavad kätt ja sebivad jalus. Vipo on imeilusa valge põllega poiss, saleda figuuriga ja pidevalt üllatunud näokesega. Vipo õppis ka mõned koerte kombed hiljuti selgeks  - tema toob hiire tagasi kui see kaugele visata. Treening võib kesta pikalt. Üldse ongi tema mängukireks igasugu hiired, pallid, suled, paberid ja kõik muu väike vidin, mida saab suus kanda ühest kohast teise. Viigu-vennake on ka väga ilus poiss, halli triibulise sileda ja pehma kasukaga ja tugeva kehaehitusega. Tema kirg on sulepulk. Sulepulki tuleb varuda palju, sest Viigu kannab neid suus mööda elamist, peidab vaiba või teki alla, mängib täitsa üksi ja väga pikalt. Arvestama peab nädalas vähemalt 1 läbitöötatud pulk, parem kui 2. 

Poisid on lahtutamatud ning otsime neile ühist kodu. Kiisud on noored ja tugevad, müravad ja möllavad ning pakuvad üksteisele tuge ja turvatunnet. Neile meeldib magada üksteise kaisus või ka inimese jalgade juures. Armas duo võiks kolida perre, kus kiisudele antakse aega kohanemiseks ning arvestatakse, et nad on vallatud tegelased, müravada ka öösel ja aeg ajalt tulevad mõne kelmika tükiga lagedale, näppavad laualt tomati ja viivad selle voodisse pererahvale kingituseks näiteks. 

Kiisud jõudsid Pesaleidjasse 2018 septembris Suurupist. Nad on sündinud 2018 juunis ja peatuvad hetkel Pesaleidja hoiukodus Tallinnas. Kui Su kodust on puudub vaid see armas duuo, siis vajuta "soovin seda loomakest" ja täida kiisuvõtja ankeet.

Varasem lugu: 

September. 2018 Suurupist püütud kolm umbes 4-kuust metsikut kassipoega. Punane Lõhe (OMA KODUS AL. DETS 2018), valge-halliga Vipo ja valge-halli-triibuline Viiger. Kiisupojudel on pooleli sotsialiseerumiskursus ja elavad veel puuris. Sõbrustavad aga hoiukodu teiste kassidega ja on nendega väga sõbralikud, mängivad ja mgavad koos nendega, kui suuremad puuri lastakse.