Viski

Viski
Nimi:Viski
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

MA ARMUSIN NOORMEHESSE, KELLE NIMEKS OLI VISKI

Terminaator laulis Viski nimelisest neiust, kes on väga lummav, aga siin maamunal on sama hurmav, nägus ja armas Viski nime kandev noormees. Kas lauldi ikka neiust? :) Viski on üks mitmest kassist, kes ei suutnud eelmises varjupaigas mitte kuidagi omale uut kodu leida, kuid õnneks nüüd võib Viski püüda teise võimaluse liblikat Pesaleidjas.

Ta on äärmiselt ilus ja tore kass, kes esimestel päevadel kohutavalt kartis ja värises. Öeldakse ju, et kassid ei salli vett? Igatahes tema tippis ennem arglikult läbi ümber läinud veekausi loigu, silmanurgast inimesi ja teisi kasse jälgides, kui et läks ümber loigu, et saada kuiva käpaga krõbinakausini. Tegi kõike, et ei peaks teistele liiga lähedale minema. Teate, ta on lihtsalt nii hirmunud ja teeb seepärast ka šhh. Õnneks ta ei ole kuri.

Kui Viski oli saanud nädalakese harjuda vaba eluga kassitoas (varem elas puuris), siis ta enam nõnda ei sisisenud ja sõi käe pealt maiustki. Nüüd vajaks ta veel hellust ja soojust, et viimsedki hirmukübemed endalt maha raputada. Seda saaksid talle pakkuda temaga oma kodu jagades. Viski on vahva poiss, kes palub kõigest veel üht väikest võimalust näidata, kui tore temaga koos on.

Viski alustas ka Paikooli, kus algus oli konarlik, teises klassis läks tal aga jube hästi, aga siis kolmandas jäi kõigepealt suvetööle ja seejärel istuma. Keegi on Viskile ikka jubedasti liiga teinud. Kassid ei unusta. Nii ei ole ka Viski unustanud seda kurja, mida inimkäsi talle on teinud. Kuigi ta nüüd kipub inimest uudistama või tema juures hängima, siis puudutada ta end väga ei lase ja on sõbralik, kuni teda ei torgita. Hetkel on Viski veel paioskamatu. Seetõttu oleks tore, kui Viski saaks sellisesse koju, kes panustaks talle palju aega, armastust, hoolt ja kannatlikkust.

UPDATE! Jumal Viski lasi täna esimest korda ilma peibutise/armuanni/ohverduseta/altkäemaksuta tsipake pai teha. Kui veidi pasteedikest nina alla pista, lubab end katsuda igalt poolt ja on lõpuks sama ära näperdatud, kui rõivad allahindluste ajal. Räägitakse, et kord sellise paisessiooni käigus unustanud Viski-poiss söömise ära, nautinud pepu pealt sügamist, mille lükkas taevani. Kui märkas, et teine kass sööb tema kausist, taipas, et on võimaldanud endast alamal olendil, st inimesel, oma ilusat punavalget kasukat silitada täitsa ilma asjata. Siis andis küll käpaga. Õnneks pehme käpaga, mitte küüntega.

Viski on isane kass punavalge karvastikuga, kes on sündinud novembris 2019. Ta jõudis Pesaleidjasse 21. märtsil 2023. Tal on pass ja kiip ning samuti on talle tehtud kõik koju minemiseks vajalikud protseduurid (kastreerimine, vaktsiinid, jne).

Kui Sina soovid Viskile pakkuda kõike seda head ja ilusat, millest tore kassipoiss on pidanud seni ilma jääma, siis kliki nupul "Soovin seda loomakest" ja Sinuga võetakse peagi ühendust.