Wifi

Wifi
Nimi:Wifi
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

WIFI LEIDIS KODU 25.03.2019

MEIL ON MISKI, MILLETA SA ELADA EI SUUDA - KODU OTSIB WIFI!

 

Wifi on äraütlemata sõbralik kass. No nii sõbralik, et pole olukorda, mil ta inimese vastu käppa tõstaks või põhjust, mille tõttu hambad kätte lüüa. Kui istuda maha, on Wifi sekundiga süles, kerib end kerra ja armastab paitamist. Lisaks armastab ta musisid pealaele ning üleüldse kõikvõimalikke ilusaid sõnu. Kellele ei meeldiks ilusad sõnad? 


Wifi teab, et ta on väga vajalik ja ilma Wifita ei kujutaks õigupoolest meie oma elu ette. Sina ju samuti mitte? 
See ilus kiisupreili leiti Pärnumaalt ning kolis Pesaleidja kassituppa. Ta oli üleni üks suur pulstihunnik - kael, kõrvatagused ning kõhualune oli paksult suuri nahaniulatuvaid tuuste täis, ta oli ülimäärdunud ning nii vajas ta pisut abi, et oma kasukas korda saada. Praegu on Wifi "lõvisoenguga" ehk pügatud imepehme kiisupreili! 
Wifi on steriliseeritud, vaktsineeritud, kiibistatud, saanud sise- ja välisparasiiditõrjed. Lisaks võtab ta koju kaasa Pro Plani kinkekoti ja ääretult suure tüki oma vabatahtliku südamest, sest ta on lihtsalt võrratu kass! 
Nii, et kui otsid omale ülisõbralikku sülekiisut, kes armastab kõiki inimesi ühtmoodi, ka võõraid, siis tule teda vaatama. Wifi ootab sind! Aga pea meeles - vaid kiirematel on eesõigus!