Wiglaf

Wiglaf
Nimi:Wiglaf
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Seenior
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

AITA WIGLAF VABALE ELULE!

Wiglaf vajab väga teie abi! Algselt kahe teise kiisuga hoiukodu jaganud Wiglaf on sunnitud elama teitstest eraldi toas. Põhjuseks diabeet ja ravitoit. Diabeetikust kassi puhul on oluline, et ta saaks just ette antud ravitoitu, muud süües lööb veresuhkru näidu kõikuma. Kuid tema puhul on tegu väga seltsi armastava kassiga, kes nüüd kurvalt ust kraabib ja ei saa aru, miks nii palju aega üksinduses veetma peab. Ta sobiks väga hästi jagama kodu teise diabeetikuga või ainsaks kassiks - ükskõik, kas ajutiselt hoiukodusse või kellegile päriselt pereliikmeks.
Wiglafit, sõprade jaoks Wiggu, ei huvita klaviatuurijooksud, mööbli rüüstamine, kõrged detsibellid ega muu säärane noorte nolkide pärusmaa. Kõik trikid ja pahandused on tal juba nooruspõlves tehtud ja seetõttu on tegu igati rahuliku härraga. Ta ei luni paisid vaid kannatlikult heidab su lähedale pikali ning jääb silmsidet ootama. Selle tekkides teeb ta kõigest ühe vaikse mjäu, viidates hellusevajadusele (või tühjale kõhule) ja jätab otsuse täiesti sinu teha millal teda paitada ja kui palju. Talle sobib magamiseks nii põrand, pappkast kui pehme voodi - ta on kõige üle võrdselt tänulik. Kokkuvõttes on elu Wigguga imelihtne, võttes minimaalselt aega kuid jättes väärika härra hinge maksimaalselt soojust ja tänulikkust. 
Wiggu on umbes 10 aastane kass, keskmist kasvu, triibulise kasuka ning kõrvadega, mis paar ampsu endast on tänavaelule jätnud. Pesaleidjasse kolis ta kaugelt lõunast Ainja külast 2021. aasta mais lootuses kuldseteks aastateks kuldne kodu leida. Ta on igati korda tehtud ja kolimisvalmis - kastreeritud, kiibistatud, parasiidi- ja ussivaba, kuid tänavaelust jäi talle külge FIV. FIV positiivsete kasside igapäevaelu nende diagnoos ei häiri. Iseloomult on ta sõbralik ja vana rahu ise ning saab teiste kassidega kenasti läbi - muidugi tingimusel, et oma toidukaussi nendega jagama ei pea. 
Kui otsid enda kõrvale just rahulikku ja armast kiisut, saad täita loomasoovija küsimustiku klõpsates nupule "soovin seda loomakest" ning võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust.