Winehouse

Winehouse
Nimi:Winehouse
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ÖÖMUST ILUDUS WINEHOUSE OTSIB KANNATLIKKU JU SOOJA KODU

Winehouse on imeilus süsimust kassipreili ookerkollaste silmade ning siidise ja läikiva kasukaga.

Selge on see, et üles kasvades polnud kiisupiigal mingit (head) kontakti inimestega ning inimesi usaldama ja lähedust otsima pole teda õpetatud. Võib-olla on keegi teda löönud või muu julmusega temas paikäe vastu hirmu tekitanud, sest läheneva õudsa kämbla eest peitu läheks ta kasvõi läbi seina. Seevastu paari meetri kauguselt inimesi vaadata on täitsa huvitav ning sügavasse unne suikuda aknalaual võib ka siis, kui majaelanikud toas räägivad ja muud moodi närvidele käivad. Hoiukodus on Winehouse teinud paljutõotavaid edusamme vaid paari kuuga; alguses peitis ta end kõige pimedamasse nurka ja vältis igal võimalusel inimesi, isegi silmakontakti. Nüüd pikutab tihti oma lemmikkohas aknalaual ning uudistab öösel toas ringi. Endale läheneda ta endiselt ei luba ning järsud liigutused ehmatavad teda, kuid kui austada Winehouse isiklikku ruumi vajadust (mis vaikselt väheneb), saab temaga väga lihtsasti koos elada.

Kogu oma hirmu ja ärevuse juures pole ta mitte KORDAGI teinud häda valesse kohta või teritanud küüsi kuskil mujal kui kraapimispuu. Olenemata tema umbusust inimeste suhtes oli Winehouse MEELETULT hea ema ja õpetas juba teise pesakonna täpselt sama puhtaks ja targaks, kui ta ise on. Kuna hiljuti läksid pojad oma päriskodudesse on kassiemme olnud ääretult kurb ja neid hullu moodi igatsenud, otsides neid häälega taga ja nuttes üksildusest.

Winehouse otsib päriskodu, kus saaks omas tempos harjuda, avastada ning lõpetada see kohutav ühest kohast teise kolimine, mis iga kord uuesti peaaegu tagasi algusesse viib. Praegu oleks hea aeg hakata uues kodus harjuma ja maavaldusi avastama, et juhtida tähelepanu eemale pesast lennanud pojakestest. Sobilik kass oleks ta inimesele, kes otsib endale seltsilist, kes pahandust ei tee ja kunagi öösel üleval ei hoia, vaid vaatab eemalt uudishimulikult ja käib kodus vaikselt mööda oma radasid. Kuigi ta pole pai- ega sülekass, on Winehouse tore kaaslane ning talle aega andes ja hoolt andes avaneb ta aina rohkem.

Kui tunned, et sinu kodust on puudu ilus ja salapärane nõiakass, kes vajab vaid oma pesanurgakest ning head kõhutäit, hoides vastutasuks kapitagustel ja öökollidel silma peal, siis täida julgelt ankeet vajutades allolevale nupule "soovin seda loomakest".