Wixie

Wixie
Nimi:Wixie
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

VÄIKE WIXIE VAJAB HOOLITSEVAT KODUKESKKONDA, ET SUUREKS JA JULGEKS KASSIKS KASVADA!

Broneeritud. Wixie on armas umbes 3-kuune kassitüdruk, kes saabus Pesaleidjasse Paldiskist 14.08.2022 koos oma õe Trixie, venna Winnie ja emme Trühvliga. Esialgu oli kiisuneiu küll arglik, kuid mida aeg edasi, seda rohkem on ta ennast kahejalgsetele avanud.

Pisike Wixie on seljatanud parvoviiruse ja hetkel saab ta veel kodust ravi. Kiisutüdruk tunneb ennast hästi ja kui kõik jätkub positiivses suunas, siis juba varsti-varsti võibki Wixie päriskoju kolida! Külalised on igatahes juba oodatud. :) Wixie ja tema pere tegemisi saab lähemalt jälgida instagramis "kiisuelu" kontol. 

Wixie on saanud oma isikliku kiibi ja passi, esmased parasiiditõrjed ning vaktsiinidoosi ja ootab külalisi Pesaleidja hoiukodus Tallinnas. Muidugi oleks ülivahva kolida päriskoju näiteks koos oma õe Trixie või venna Winnie'ga, aga mõistvas ja mängulises peres harjuks see kiisuneiu kindlasti ruttu ka üksinda kolides.

Kui tunned, et Wixie võiks olla sinu pere uus liige, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ankeet ja Wixie hoiukodu võtab sinuga juba peatselt ühendust!