Wonky

Wonky
Nimi:Wonky
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:valge
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

LUMIVALGEKE WONKY LOODAB HEALE PERELE

Wonky on väikest mõõtu imeilus valge kassipoiss, kes tuli Pesaleidjasse 23.10.2022 Viljandi varjupaigast. Tal on omapärased ilusad silmad, mis lausa kutsuvad teda paitama. Hetkel on ta inimeste suhtes arglik, aga kavalusega saab talle pai teha küll. Ka konserv maitseb Wonkyle väga. Päris oma kodus, kus ei ole veel umbes 100 liigikaaslast ja on oma peremehe tähelepanu keskpunktis tuleb ta oma arglikust kestast kindlasti palju kiiremini välja.

Wonky on oma nime vääriline, sest Wonky kõnnak on lonkav. Nimelt on tal neuroloogiline probleem milletõttu on tal raskusi ühe oma tagumise käpa täielikult kontrollimisega ning seetõttu vajab ta igapäevaselt ca 15 minutit võimlemist. Kuigi Wonkers Bonkers on arg kutt ei takista see kuidagi harjutuste tegemist. Tema natukene logisev kõnnak aga teda ennast üldse ei häiri ja igapäeva toimetusi ei sega.

Wonky on kiibistatud, vaktsineeritud ja steriliseeritud ning on saanud ka sise- ja välisparasiidi tõrjed. Kui soovid Wonkyga kohtuma tulla siis tutvu loomavõtu tingimustega ja täida loomasoovija küsimustik.