Yasmiin

Yasmiin
Nimi:Yasmiin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

YASMIIN OOTAB PIKISILMI OMA INIMEST

Yasmiin on 2019. aastal sündinud, umbes 4-aastane kiisupreili. Ta toodi Pesaleidja kassituppa Narvast 2020.aasta juulis koos õe Yessicaga. Yasmiini õde on oma perekonna leidnud, kuid pärast kahte pikka aastat, ootab Yasmiin endiselt enda igavest kodu.

Yasmiinil on musta-valgekirju UDUPEHME kasukas ja imeilusad helerohelised silmad. Ajapikku on arglikust kassist saanud uudishimulik kassitüdruk, kes on vaikselt ka inimest juba hakanud usaldama. Juba ta limpsib agaralt näpult maiust ning lubab samal ajal enda UDUPEHMET kasukat sasida. Tema kasukat võib veel tükk aega pärast maiuse lõppemist sasida aga peenele daamile kohaselt arvab ta, et mingi moment võiks ise enda kasuka puhtaks pesta ning astub paar sammu eemale. Lisaks maiustele on teiseks Yasmiini suureks nõrkuseks pehmed ja karvased asemed - sellele jõudes hakkab ta ennastunustavalt patja masseerima ning sättima. Meie Pesaleidjas unistame koos Yasmiiniga, et ühel hetkel saab ta sedasi masseerida oma isiklikku aset päris oma kodus samal ajal kui päris tema päris inimene teda sealjuures heldinud pilguga imetleb!

See kaunitar on eeskujulikult vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda armsale Yasmiinile armastava, hooliva ja rahuliku kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".