Yasmiin

Yasmiin
Nimi:Yasmiin
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

YASMIIN ON LÄBINUD PAIKOOLI JA OOTAB PIKISILMI OMA INIMEST!

Yasmiin on 2019. aastal sündinud, umbes 4-aastane kiisupreili. Ta toodi Pesaleidja kassituppa Narvast 2020.aasta juulis koos õe Yessicaga. Yasmiini õde on oma perekonna leidnud, kuid pärast mitut pikka aastat, ootab Yasmiin endiselt enda igavest kodu.

Yasmiinil on musta-valgekirju kirjeldamatult UDUPEHME kasukas ja imeilusad helerohelised silmad. Ajapikku on arglikust kassist saanud uudishimulik kassitüdruk, kes on vaikselt ka inimest juba hakanud usaldama. Juba limpsib ta agaralt näpult maiust ning lubab samal ajal enda UDUPEHMET kasukat sasida. Tema kasukat võib veel ka tükk aega pärast maiuse lõppemist silitada ning vahel laseb juba ka täiesti ilma maiuse serveerimiseta paikäe ligi!  Lisaks maiustele on teiseks Yasmiini suureks nõrkuseks pehmed ja karvased asemed - sellele jõudes hakkab ta ennastunustavalt patja masseerima ning sättima. Meie Pesaleidjas unistame koos Yasmiiniga, et ühel hetkel saab ta sedasi masseerida oma isiklikku aset päris oma kodus samal ajal kui päris tema päris inimene teda sealjuures heldinud pilguga imetleb!

Yasmiin saab väga hästi läbi ka teiste kassidega. Näeme teda kassitoas pidevalt mõnd teist neljajalgset hoogsalt pesemas või sabad krussis kahekesi jalutades kudrutamas.

See kaunitar on eeskujulikult vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda armsale Yasmiinile armastava, hooliva ja rahuliku kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".