Zara

Zara
Nimi:Zara
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Värvus:punane
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

KÄPATÄIS PÄIKEST IGASSE SINU PÄEVA!
Just seda soovib Sulle pakkuda meie pisike armas Zara. Tegu on noore- umbes 10kuuse tüdrukutirtsuga, kes saabus Pesaleidjasse 12.04.2022.
Zara on noor kiisutüdruk, kes paistab kohe silma on imeilusat tooni helebeeži kasukaga. Aga ta ei ole mitte lihtsalt üleni beež kiisutirts, vaid tema nägu ja kõhualust kaunistab valge karvastik. Ja millised silmad tal on! Ei olegi tavapärased rohelised, vaid hoopis oranžikad. On see vast päikesekiisu! 
Hetkel on Zara veel pisut pelglik, kuid õigel hetkel saab teda isegi natuke paitada. Selle lühikese ajaga on ta teinud juba suure muutuse, sest kui ta alles jõudis meile, veetis ta enamus päevi pesapuu kõige tagumises nurgas kükitades. Nüüd aga käib ta vahvalt mööda tuba ringi uudistamas ja veedab oma uinakuid keset tuba päikeseloigus mõnulemas. Teiste kiisudega Zaral probleemi pole!
Zara on saanud kõik vajalikud protseduurid ja ootab väga Sind külla, et ka Sinu süda killukese päiksesäraga täita! ☀️ Selleks, et me saaksime Teiega ühendust võtta, tutvuge loomasoovija tingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/ ja täitke ära ankeet!