Zen

Zen
Nimi:Zen
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:must
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ZEN OTSIB OMA FENG SHUID!

 

Zen-zen-zen.

 

Selline nimi on pandud sellele 3-aastasele kaunitarile lootuses, et ta ehk leiab kassitoas oma feng shui ning muutub ka ise veidi zen'imaks. Kiisutüdruk on üpris südikas ja hetkel veel inimkartlik, kuid siiski tubli ja mitte metsik.

 

Tõsi ta on, et olles 13. märtsil Narvast meie Tallinna kassituppa jõudnud otsustas Zen, et kõige turvalisem on peituda peaaegu, et kapi nurka. Seega andsime vabatahtlikega talle veidi aega harjumiseks enne kui talle teisi kasse tutvustasime. Zen on ilmselt olnud pikka aega tänavakass, seega inimese usaldamisega läheb tal veel aega, kuid olles kohanud Pesaleidja tegutsemisaja jooksul palju kasse, kes alustavad pelglikena ja ootamatult tulevad ise pai küsima, usume, et ka Zenist saab üks super-zen kassitüdruk.

 

Imeilus must, valgete käppade ja maniskiga, kaunitar on üsnagi väikest kasvu ning suure tõenäosusega väga palju suuremaks ei kasva. Seega, kui oled alati mõelnud ühe pisikest kasvu kassi adopteerimisele, siis miks mitte Zen. Zen on tegelikult täiesti valmis oma koju minema - ta on steriliseeritud, saanud kiibi, vaktsiini ning parasiiditõrje. Ainus, mida ta oma uuelt kodult ootab on tiba kannatlikkust ning palju armastust. Tõenäosus, et ta ei roni Sulle esimesel õhtul kodus sülle, on täiesti reaalne, aga kui see ei ole Sinu jaoks takistus, siis anna endast märku meie loomasoovija küsimustiku kaudu.