Zi ja Zakai

Zi ja Zakai
Nimi:Zi ja Zakai
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:hall
Tehtud protseduurid:
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Oktoober 2018. Kassilapsed on kodud leidnud :)

Zi on veidi tumedama hallikas-kirju karvaga pisike kiisupoeg, kellel vanust peatselt kolm kuud. Väikesele karvapallile meeldib väga mängida, uudistab julgelt elamises ringi ning mänguasjade kilina peale on alati esimesena kohal. Inimese kätt esialgu küll pelgab ja päris sülle veel ei roni, kuid kui kord juba sooja teki sisse saab, siis laseb ennast mõnuga hellitada ja paneb isegi silma kinni.

Zakai on veidi heledam hallikirju kiisupoeg, kel vanust nagu vennalgi – veidi üle kahe ja poole kuu. Meister ringi uudistamises - kõik korterinurgad on läbi nuusitud, ikka Zakai ees ja vennake järel. Päeval kepsutab kitsetalle kombel ringi ja müravad vennakesega nii, et tegevust jätkub õhtuni. Kuid nii, kui toas läheb tuli kustu ja inimene poeb põhku, on Zakai voodis ja nuusib seda suurt veidrat olevust.

Mõlemad kiisupojad on piisavalt uudistajad ja voodi all nurgas üljuhul ei kükita (kui emb-kumb teist just taga ei aja). Liivakasti kasutavad mõlemad eeskujulikult (kui on tagatud piisav puhtus). Söögiga ei pirtsuta ning magada meeldib inimese juures keras. On näha, et neile meeldib olla pigem ruumis, kus inimene juba toimetab ja otsivad seltsi. Jälgivad tegevusi ja on väga uudishimulikud.