Zimba

Zimba
Nimi:Zimba
Loomaliik:Kass
Sugu:Isane
Vanus:Alla 1-aastane
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:punane

Pildid


Rohkem infot

LÕVIPOISS ZIMBA OTSIB SOOJA KODUKEST KUS OMA SUURE LÕVISÜDAMEGA MÖLLATA

Zimba on 4 kuud või vanem kiisupoiss, kes läbis koos oma venna Nuvega pika teekonna Narvast Tallinna. Zimba on haruldane lõvikarva kiisupoiss, kes on iseloomult äärmiselt hooliv.

Zimba on hella iseloomuga kiisu, kellele meeldib oma venna eest hoolitseda ning saab teiste kassidega hästi läbi. Kiisupoisile meeldib rahulik keskkond ning naudib aknalaua sporti. Küll aga leidub ka Zimbal mänguline pool ning ülekõige meeldib talle mängida oma venna Nuvega, kellega koos ta ennast julgemalt tunneb. Inimesed pole veel Zimbale palju muljet avaldanud, kuid vahest naudib ta mõnda paid ning tasapidi ei tundu need suured kahe-jalgsed ka enam nii hirmasad. 

Zimba on oma vennale sarnaselt tubli Eesti poiss, kes sööb korralikult, kuid oskab ennast reguleerida. Oskab ka ilusti liivakasti kasutada. Zimba on siiski tüüpiline noorhärra, kelle armastus käib läbi kõhu seega on võimalik pugeda ka sedaviisi tema südamesse.

Zimba otsib endale hingesugulast, keda ta saaks täielikult usaldada ja igavesti tingimusteta armastada.

Kui tunned, et Zimba võiks olla sinu pere uus liige, siis vajuta nupule "Soovin seda loomakest", täida ankeet ja Zimba hoiukodu võtab sinuga juba peatselt ühendust!