Zoe

Zoe
Nimi:Zoe
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Tartu maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

Zoe on megasõbralik umbes 7-8-aastane emane kassike, kes on varasemas elus sattunud õnnetuse, mille järgselt on ta jäänud ühest silmast peaaegu pimedaks. Arstide sõnutsi silm täielikult oma funktsiooni kaotanud pole ja ta näeb sellega kui mitte rohkem, siis vähemalt varje. Samuti ei valmista tema vigastatud silm talle mingeid vaevusi, mistõttu arstid selle eemaldamiseks vajadust ei näe.
Küll aga vajaks Zoe inimest/perekonda, kellega jagada oma piiramatut armastust. Zoe lihtsalt armastab kõiki inimesi, nii suuri kui väikeseid. Ka teiste kasside vastu pole tal mitte vähematki. Mistõttu on ta hetkel väga õnnetu, kuna praeguses ajutises peatuspaigas veedab ta oma päevi täiesti üksinda. Inimene saab tema juures käia vaid 2x päevas korraks toitu ette panemas. Zoe on ka selle eest ääretult tänulik. Sest kõik see on tema varasema elu kõrval paradiis. Ometi on selle kassiproua südames lootus, et äkki on kuskil ootamas ka see päris oma kodu ka tema jaoks. Kes ei hooliks tema haigest silmast ega kõrgest vanusest.
Zoe on steriliseeritud, kiibistatud ja läbinud põhjaliku parasiiditõrje. Korralikule prouale kohaselt on ka liivakasti kombed igati ideaalsed.
Kui sa tunned, et just Zoe on sinu teine pool ja sa sooviksid talle armastavat kodu, või miks ma mitte hoiukodu pakkuda, võta julgelt ühendust.
Zoe jääb ootama.
 
Mai 2018. Zoe leidis oma kodu :)