Zoe

Zoe
Nimi:Zoe
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ZOE OOTAB PÄRIS OMA KODU!

Zoe kolis Pesaleidja kassituppa 17.03.2021 Viljandi varjupaigast. Arvame, et natukene arglik kassitüdruk võib olla sündinud 2019. aastal. Zoel on omamoodi kirju-triibuline kasukas, mis on alati kohev ja pehme.

Suures kassitoas elades leiab Zoe palju tuge teistelt kiisudelt, kellega talle meeldib õrnutseda. Inimesed tekitavad kassitüdrukus veel mõningaid hirmujudinaid, kuid nagu ikka, on võimalik maitsva toidu ja õrnade paidega leida Zoega armastusväärne kontakt.

Zoel on palju potentsiaali olemaks üks eriline nurrumootoriga kodukiisu, kes naudib nii pikki uinakuid kui ka pereliikmetega miilutsemist. Puudu on vaid see kõige tähtsam osa- päris oma kodu, kuid ehk nüüd, pärast peaaegu aastast ootamist, võib olla Zoekese kord leida oma tõeline sõber!

Pisike Zoe on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda Zoele armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".