Zoe

Zoe
Nimi:Zoe
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Pesaleidja kassitoas
Maakond:Harju maakond
Värvus:kolmevärviline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitide vastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

ILVESKASS ZOE NUUSIB, KUS OOTAB TEDA TEMA IMELINE KODU

 

See armas kassitüdruk pildil on veidi arglik Zoe. Zoe kolis Pesaleidjasse 17. märtsil Viljandi varjupaigast sooviga leida endale päris oma kodu. Zoel on saialille tooni triibuline kasukas, mis on kohev ja pehme.

 

2019. aasta lõpus sündinud Zoe on kassitoas hirmunud, mistõttu pelgab ta teiste lähedust ja soovib praegu pigem omaette olla. Mõnikord väljendab Zoe seda vaikselt susisedes, hea meelega koliks ta oma pesapaika, kus ta saab rahulikult kohaneda ja endale sobival ajal ümbruskonda rohkem uurima hakata. Zoele meeldib, kui tema eest hoolitsetakse - õrnad paid ja meelepärane maius. Praegu vajaks armas Zoe eelkõige kodu, mis pakuks talle palju armastust ja millele Zoe saaks samaväärselt vastata. Zoe on rahulik kiisutüdruk, kes tõeliselt väärib oma perekonda!

 

Armas Zoe on vaktsineeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja steriliseeritud. Koju võtab ta kaasa ka oma uhke kassi passi.

 

Kui soovid kiisukesega tutvuma tulla, kliki nupul "Soovin seda loomakest", loe läbi tingimused ja täida küimustik. Võtame seejärel Sinuga ise viie päeva jooksul ühendust!