Zusja

Zusja
Nimi:Zusja
Loomaliik:Kass
Sugu:Emane
Vanus:Täiskasvanud
Staatus:Kodu leidnud loomad
Maakond:Harju maakond
Värvus:triibuline
Tehtud protseduurid:
  • Vaktsineeritud
  • Kastreeritud/Steriliseeritud
  • Kiibistatud
  • Parasiitidevastane tõrje

Pildid


Rohkem infot

IMELINE JA SÕBRALIK ZUSJA OOTAB KODUPAKKUMISI!

Zusja on väga kauni triibulise kasukaga kassitüdruk, kes oma armsa iseloomuga südamesse poeb. Meie juurde Pesaleidjasse kolis Zusja 17.03.2021, nii et tal on värskelt aastake meiega täis saanud.

Zusja on imeline kassike. Ta läheb küll veidi pabinasse kui mõni kahejalgne hoogsalt tema juurde tuleb, kuid õrnasid paisid ta naudib. Samuti meeldib Zusjale rahulikult oma pesas magada ja siis veel aeg-ajalt toas uudishimulikult ringi jalutada. Meeleldi tuleb ta ka nuusutama mis maiuseid pakutakse. Kindlasti on Zusjal palju potentsiaali muutuda veelgi avatumaks, sõbralikumaks ja paimaiamaks sülekiisuks, aga sisemise värina kaotamisega saaks teda kõige paremini aidata oma soe pesa enda perekonna juures, kus Zusjake saaks ennast tunda palju turvalisemalt.

Armastusväärne Zusja on vaktsineeritud, steriliseeritud, saanud parasiitide vastase tõrje, kiibistatud ja on uhke kasside passi omanik.

Kui sooviksid anda kallile Zusjale armastava ja hooliva kodu, siis tutvu meie loomasoovija tingimustega ja täida küsimustik, klikkides nupul "Soovin seda loomakest".