Loomasoovijale

* Kui oled kassi välja valinud või kui soovid tulla Pesaleidja kassituppa või hoiukoju kassidega tutvuma, siis palun täida loomavõtja ankeet.
* Enne ankeeti täitmist palun tutvu Pesaleidja MTÜ looma võtmise tingimustega https://www.pesaleidja.ee/looma-votmise-tingimused/.
* Pesaleidja MTÜ-s tuleb looma eest tasuda loomale järgi tulles. Pesaleidja MTÜ ei võta vastu sularaha, seega meie varjupaigas ja hoiukodudes saab tasuda tehes ülekande Pesaleidja MTÜ LHV EE647700771001866844 kontole. Ülekande selgituseks palume märkida Arve kassi "nimi" eest. Peale makse sooritamist palume näidata maksekorraldust looma loovutajale. Varjuapaigas saab lisaks ülekandele tasuda ka maksekaardiga.
* Sageli sobib täiskasvanud sõbralik kass väikeste lastega paremini kui kassipoeg. * Kas praegused lemmikud elavad toas või õues ning kas nad hakkaksid uue lemmikuga otseselt kokku puutuma? * Oled Sa mõne sellise olukorraga kokku puutunud? * On täiesti normaalne, et kass läheb esimesteks päevadeks peitu ja liigub ringi öösiti või päeval, kui kedagi kodus ei ole. Uut pereliiget võib vaikselt meelitada hea toidu ja/või mänguga, ent on oluline anda talle aega ja ruumi, et ta saaks omas tempos uue olukorraga leppida.

Kontaktandmed

Saada