Täname

September 2015

Pesaleidja voldikute ja visiitkaarte aitab trükkida Rakvere linnas asuv Printec. Nii, et kui teil on vaja abi trükkimisega, siis Printec on just see õige koht, keda saab usaldada!

September 2015

Pesaleidja vabatahtlikud ning 310 Pesaleidja hoole all olevat kassi ja koera tänavad oma suuri sõpru Catsleeperist vahvate kratsipesade eest ja Caramira lemmikloomatoitu igakuiselt 150 kg kvaliteettoidu eest! Tänu teile on meie hoolealustel palju mõnusam päris oma kodu oodata!

Juuli 2014

Pesaleidja 241 kassi saadavad nurruvad tervitused ja palavad tänusõnad meie suurele sõbrale Purinale, kes annetas meie nurrikute söögilauale 300 kilo kassikrõbinaid ning 300 pakki kiisueinet. Nurrikud nosivad ja tänavad!

Mai 2014

Pesaleidja ja Valga varjupaiga kiisud tänavad südamest oma suurt sõpra Zookauplus Pennerit, kes annetas meie karvapallidele 272 kg kasside kvaliteettoitu GO! Natural Cat, väärtuses 2850 eurot! Go! on ühtlasi meie kiisude lemmiktoit, seega on nii kiisude kui ka vabatahtlike tuju eriti hea! Suured tänud!

Zookauplus Penneri kodulehelt saab seda toitu ka e-poest osta! Pesaleidja kiisud soovitavad.

http://penner.ee/

Mai 2014

Pesaleidja Tallinna kassitoa kiisud tänavad südamest oma head toetajat Purinat, kes annetas meile 230 pakki kassitoitu! Nüüd on meie karvakeradel pikaks ajaks kõht täis ja meel hea! Njäu!

Purina Facebooki lehel võib leida nõuandeid, huvitavaid uudiseid ning suurepäraseid lugusid kassidest ja koertest: https://www.facebook.com/PurinaEesti

Märts 2014

Pesaleidja kassitoa karvakeradel oli pidupäev! Kassituppa jõudis esimene partii uhiuusi ja imemugavaid kattemadratseid. Nimel otsustas äärmiselt kassisõbralik Hilding Anders Baltic AS varustada enda tootmisjääkidega meie nurrumootorite pesavarusid. Sleepwelli bränd võeti esimesest sekundist ovatsioonidega vastu ning tänu Hildingu suurepärasele toetusele on nüüd meie kassiarmee uni kohe kindlasti kümneid kordi magusam. Kassitoa elanikud saadavad oma sõpradele Hilding Andersis nurruvad aitähhid.

Detsember 2013

Pesaleidjad tänavad Zookauplus Pennerit uhke jõulukingituse eest! Jõululaupäeval saime 35 kasti väga kvaliteetset GO! Natural kassitoitu, mille jagasime Pesaleidja kassitoa ja Valga kodutute loomade varjupaiga kasside vahel vastavalt kasside arvule ära. Suured tänud kõikide Pesaleidja ja Valga varjupaiga kasside nimel, kes saavad nüüd mitu kuud kvaliteetkrõbinaid maiustada! Mjau!

August 2013

Pesaleidja hea toetaja Purina annetas meile kassipoja- ja täiskasvanud kasside toitu kokku 350 kg u 700 euri väärtuses! Suur aitäh ütlevad kõik Pesaleidja kassid ning vabatahtlikud!

Mai 2013

Pesaleidja kiisu-miisud tänavad kogu südamest Zookauplus Pennerit, kes kinkis meile kuus kastitäit väga kvaliteetset GO! Natural kassitoitu:) Penneri kauplused asuvad Tallinnas Sikupilli keskuses ja Tartus aadressil Võru 65a.

http://www.facebook.com/pages/Zookauplus-Penner/156416601036768?fref=ts

Detsember 2012

Pesaleidja tänab kõiki, kes on lõppeval aastal ulatanud meile oma abikäe – või käpa.

Täname peresid, kes võtsid lemmiku meie juurest ning hoiate, armastate ja vastutate looma eest terve tema elu!

Täname väga hoiukodude inimesi-loomi, kes hoidsid, ravisid ja sotsialiseerisid hüljatud, kartlikke või haigeid loomi!

Täname meie toredaid vabatahtlikke, kes ei pea paljuks oma asjatoimetuste kõrvalt käia abiks meie Kassitoas ja varjupaikades üle Eesti!

Mike, aitäh, et aitad meid kodulehega seotud küsimustes!

Suur tänu kõikidele abistajatele ja annetajatele, inimestele ja firmadele, kes on jaganud meie abipalveid ja toetanud Pesaleidja tegevust rahaliselt või annetades tekke, toitu, mänguasju ja muud vajalikku!

Aitäh meie hoolealuseid reklaamivatele meediaväljaannetele ja kvaliteetset arstiabi pakkunud loomakliinikutele!

Olge meiega ka uuel aastal - siis ei jää hüljatud loom üksi, abi ja hooleta.

Detsember 2012 Täname väga Uuskasutuskeskust! Nemad annavad meile tasuta padjad, tekid, rätikud, mida kulub kassitoas väga palju, seega on see väga suur abi:) http://uuskasutus.ee/

November 2012 Purina annetas Pesaleidja kassitoale Friskies kassitoitu. Kokku 336 kg (240 kg kuivtoitu ja 96 kg konserve). Selle toiduga saavad meie esimesed 27 kassitoa elanikku päris pikalt maiustada :) Suured tänud!

veebruar 2011 Bramhamit toidu ja tarvikute eest

detsember 2010 Täname Annikat soojade toetussõnade ning kassipesade, rätikute ja mänguasjade eest

nov 2010 Indrek Kangrot ilusa plakati ja logo kujundamise eest

09.11.2010 Täname Loomaplaneeti annetatud toidu eest :) Orjen, Acana, Animonda http://loomaplaneet.ee/

22. 02.2010 Täname Jonathani, kes on hoiukoduks Väikesele Triibule.  Thanks to Jonathan, who hosts Triip!

Hea inimene annetas meile oma kiisust üle jäänud transpordipuuri, liivakasti, mänguasjad, pesa, liiva ja toidu! Suured tänud! 

21. 12. 2009 Täname Ingridit, kes annetas meie kiisudele liivakasti. Aitäh!

20. 12. 2009 Täname Maiklit, tänu kellele Pesaleidjal on toimiv koduleht. Suured tänud, et oled pannud aega ja energiat selle lehe üksjagu vaevalisse valmimisse!

18.12.2009 Tartu Waldorfgümnaasiumi 9.klass viis koos Pesaleidja vabatahtlikuga Valga varjupaiga loomadele süüa, jalutas koertega ja silitas kiisusid. Nende abiga korda ka varjupaigamaja pööning. Suur aitäh tublidele lastele ja nende õpetajale!

05.12.2009 Hea inimene Tiiu annetas meile suure kraapimispuu, mis läheb Valga varjupaiga kiisusid rõõmustama ja ka suure kotitäie kassitoitu. Suur aitäh!

04. 11. 2009 Täname Brahamit 20 kg toidu annetamise eest! 

05.10.2009 Tartu Piilupesa lasteaed annetas suure hulga vatimadratseid, mis lähevad Valga varjupaiga loomadele pehmeks küljealuseks. Suur aitäh!

04.10.2009 Täname Palivere kooli lapsi ja õpetajaid, eriti õpetaja Eha Sellerit, kes tegid korjanduse meie loomade tarbeks ja annetasid asju ning raha. Aitäh!

23.09.2009 Svead ja Laurit, tänu kellele said Saaremaalt Tallinnasse toimetatud kiisudele vajalikud kratsipuud ja pesad! Aitäh!

15.09.2009 Maikl, kes on teinud meile vapustava uue ja peatselt avalikuks tehtava kodulehe ja leidis võimaluse selle tasuta hoidmiseks. Suured tänud!

05.10.2009 Zookeskus Cato annetas meile suure koguse toitu kutsikatele ja koertele. Kogu toit on saadetud Valga Varjupaika! Suured tänud!

19.05.2009 DR Felixi leidjat. Hea inimene leidis Viljandi mnt lähedalt metsast kolmel jalal hüppava punase kiisu. Ta viis kõutsi arsti juurde ja tasus tema raviga seotud kulud ning toetas lisaks ka kiisu toitmist meie hoiukodus! Täname!

30.07.2009 Kõik meie annetajad - täname toetuse eest! Koos saame aidata!

20.05.2009 Korteriühistut, kes soovib lahendada kassiprobleemi mõistvalt ja aitab meil oma hoovile kogunenud kasse püüda, leida hoiukodusid, leida annetajaid ja toetab ka ise. Suured tänud! Koos saame leida igale loomale õige lahenduse!

28.05.2009 Oleme ülitänulikud väga asjalikule, loomi tundvale ja armastavale järjekordset kaheksat kiisulast majutavale, lutitavale, potitavale, ravivale hoiukodule! Täname!

01.06.2009 kõiki hoiukodusid, kes on avanud meile oma kodu uksed ja pühendavad oma aega hüljatud loomade eest hoolitsemisele. Ilma Teie suure panuseta jääksid paljud kassid päästmata. Aitäh!

04.06.2009 kahte vahvat 11 aastast tüdrukut Lasnamäelt, kes annetasid kiisudele toitu, mänguasju, patju ja tekke! Suured tänud ja vahva on näha loomadest hoolivaid lapsi!

12.06.2009 Täname lahket neiut, kassiomanikku, kes annetas meile kassitarbeid ja veidi toitu.

20.06.2009 Maiklit, kes aitas inglisekeelset teksti korrigeerida. Tänud!

14.07.2009 Ilonat, kes annetas toidukausid ja suure koguse rätikuid ja linu loomadele alla panemiseks!

15.07.2009 Heli, kes peale jalutuskäigul tekkinud väikest jutuajamist annetas kotitäie konserve! Suured tänud!

28.05 2009 Annakat ja Nadjat hoiukoduna, kes on avanud oma südame pisikestele kiisupoegadele ja on juba teist pesakonda vapralt lutitamas ja potitamas! Suured tänud ja jõudu!

29.07.2009 OÜ Loomaplaneeti, kes annetas suure koguse toitu! Suured tänud ja kiisudel on nüüd tükk aega kõht täis ja tuju hea! Suured tänud!

29.07.2009 Urve Martinsoni, südamest , kes lahkesti annetas hoiukiisudele kraapsupuu ja transpordipuuri. Suured tänud!

30.07.2009 Annetajaid, tänu teile on kõik koju läinud kiisud saanud terveks ravitud, kiibitud, vaktsineeritud ja toidetud! Ilma teieta ei saaks me tänavakiisusid uuele elule aidata! Kõik kiisud ja Pesaleidjad tänavad teid südamest, et olete sellel raskel ajal leidnud võimaluse aidata! Täname!

12.08.2009 Andret, kes annetas väikestele hoiukiisudele toitu ja kratsimispuu. Aitäh!!!

19.08.2009 Tiina Luuki seoses sellega, et Audentese Spordikool vahetas õpilaskodus välja voodipesu  ja pakkus meile suure koguse tekke. Tekid on veidike kulunud, kuid kenasti pestud ja pakitud. Suured tänud märkamast ja annetamast, sest loomakeste heaoluks on ka tähtis neile puhas küljealune saada ja haiguste leviku tõkestamiseks peale määrdumist küljealune välja vahetada. Väikese koguse tekke võtsime endale ja osa läheb Valga Varjupaigale ning ülejäänud on ladustatud ELSi kontorisse ja vajajad võivad sealt neid saada! Nii tore, et mõtlete abivajajatele ja tihti piisabki ka vanast, endale kasutust asjast teistele suure abi osutamiseks. Suured tänud!