Ahoi kassisõber! Mitu pesakonda kassipoegi otsib ajutist varjupaika

Ahoi kassisõber! Mitu pesakonda kassipoegi otsib ajutist varjupaika
24.06.2019

Lühikese aja jooksul on Pesaleidja kassituppa jõudnud seitse pesakonda kassipoegi, kes kõik vajaksid kosumiseks hoiukodusid. Ruumipuudus annab end tugevalt tunda ning paljud kassid ootavad veel tänaval puurikohta, mistõttu peaks juba kassituppa jõudnud kolm seltskonda uude kohta kolima.

Toilast päästetud kurvas seisus kuus kiisupoega otsivad pesa kus kosuda. Neli poissi ja kaks tüdrukut on väga vaprad kahe- või kolmekuused kassikesed, kes põevad kahjuks tõenäoliselt herpest ning seetõttu vajavad silmaravi.

Kiisu Barbie + neli poega, kellest kaks on veel tänaval, on ilusad triibikud, kes vajavad veel lühikest aega hoiukodu, et kosuda ja siis päriskodudesse minna. Kõik on väga sõbralikud ja aktiivsed tegelased.

Noblessner on pisike ühekuune kiisupoeg, kelle pesakond on veel tänaval. Halva tervisliku seisundi tõttu toodi Noblessner ruttu tänavalt kassituppa, et alustada ravi. Sööb ise ilusti konservi, on sõbralik ja väga aktiivne kiisuke.

Hoiukodult ootavad Pesaleidja vabatahtlikud kiisule varjupaika järele tulemist, kassi majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning päriskodupakkujatega suhtlemist. Hoiukodu peaks asuma Harjumaal.

Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole vajalik. Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondunud ühte Facebooki gruppi, kus saab teistega kogemusi vahetada ja seega saavad kampa lüüa ka täitsa algajad.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ka ravitoit ning muu ravi mida kiisud vajavad. Kui tunned huvi mõnele perele hoiukodu pakkuda, täida ankeet SIIN ja sinuga võetakse ühendust!