Aita abivajajat: nägemist kaotav Mango otsib hoiukodu

Aita abivajajat: nägemist kaotav Mango otsib hoiukodu
30.07.2019

Mango on kaunis triibuline kassipreili, kes kaotab tasapisi oma nägemist. Järgmine nädal lähebki ta parema silma eemaldamisele ning välistatud ei ole ka vasaku silma eemaldus, mistõttu vajab ta hoiukodu, kus rahulikult taastuda ja uue eluviisiga harjuda.

Kiisuke Mango otsib kedagi, kellega rahulikult omas tempos elu nautida. Esmapilgul võib Mango tunduda veidi pelglik, kuid kui teada tema nõrkusi, siis tuleb sellest tagasihoidlikust preilist välja üks tõeliselt lustlik ja armas kassike. Täpselt nagu puuvili ise — koor on mõru, kuid sisemus mahlane ja magus.

Mango üheks kõige suuremaks nõrkuseks on sulgepulgad. Sulepulka nähes muutub ta täielikuks kassipojaks ning unustab kõik, mis ümbruses toimub. Peale mängimist oleks tegu justkui täiesti teise kassikesega, kes lubab ennast paitada ja lööb ise veel ka tugevat nurru. Seetõttu julgevad Pesaleidja vabatahtlikud olla kindlad, et Mangost võiks kooruda väga vahva (asendus)pereliige, kellega ei tohiks mitte kunagi igav hakata. Mango on vaktsineeritud, kiibistatud, steriliseeritud ning saanud parasiitide vastu tõrje.

Hoiukodult ootavad Pesaleidja vabatahtlikud kiisule varjupaika järele tulemist, kassi majutamist, iga päev puhta joogivee ning toidu võimaldamist ning päriskodupakkujatega suhtlemist. Hoiukodu peaks asuma Harjumaal.

Pesaleidja poolt määratakse igale uuele hoiukodule tema isiklik käehoidja, kes saadab täpse juhendi ning kõiki samme vajadusel juhendab, seega eelnev kogemus kassidega pole vajalik. Samuti on Pesaleidja kõik hoiukodud koondunud ühte Facebooki gruppi, kus saab teistega kogemusi vahetada ja seega saavad kampa lüüa ka täitsa algajad.

Pesaleidja poolt tuleb hoiuperele soovi korral kaasa nii liivakast kui ka liivakasti sisu ning kindlasti ka ravitoit ning muu ravi mida kiisud vajavad. Kui tunned huvi mõnele perele hoiukodu pakkuda, täida ankeet SIIN ja sinuga võetakse