AVATUD USTE PÄEV Pesaleidja kassitoas 10.aprillil

AVATUD USTE PÄEV Pesaleidja kassitoas 10.aprillil
07.04.2014

AVATUD USTE PÄEV Pesaleidja kassitoas Mustamäel neljapäeval, 10.04 kell 18:00-21:00.

Pesaleidja vabatahtlikud kuulutavad meie "pisikese" kassitoa ametlikult avatuks! Üle aasta aja 140 m2 suuruste ruumide sisutamist inim- ja kassimööbliga, uute vabatahtlike leidmist ja väljakoolitamist ning selle aja jooksul paljude asjade ja süsteemide ümberehitamist, on meie ruumid ja ka meie hoolealuste elu lõpuks ometi selline nagu esimesed vabatahtlikud neid aasta tagasi oma vaimusilmas ette kujutasid!

Tahame seda rõõmu ka teiega jagada! Veel enam- just nüüd on õige aeg tulla meile Pesaleidjasse külla neil, kes on plaaninud omale ühe vahva seltsilise võtta, aga on seda kahtluste või mõne muu põhjuse tõttu edasi lükanud! Meie vabatahtlikud tutvustavad huvilistele kõiki hetkel kassitoas elavaid hoolealuseid, et kodupakkujad neile sobivate nurrupallidega kokku viia. Aitame ka kohapeal vastata kassidega seotud küsimustele ning jutustame vahvaid lugusid meie juurest koju läinud loomade uuest elust.

Kui soovite meile külla tulla, siis palun kirjuta pesaleidja@varjupaik.ee ja registreerime Teid tulijaks ning edastame täpsed koordinaadid, kus meie kassituba asub.