Benny lugu | miilustav mängusell üllatab oma pilkupüüdva kasukaga

Benny lugu | miilustav mängusell üllatab oma pilkupüüdva kasukaga
29.03.2019

Benny on tark ja tragi kiisu, kes ootab uut kodu Pesaleidja MTÜ varjupaigas. Armsa olekuga kassipoiss rõõmustaks väga, kui ta kellelegi lõpuks ometi silma jääks.

Benny ei ole pealetükkiv või tüütu kass, ta on hoopis taskaalukas ja rahumeelne. "Vahvalt tagasihoidlik, kuid sõbrunedes usaldav ja armas miilustav mängusell," iseloomustavad Pesaleidja MTÜ vabatahtlikud oma hoolealust. Benny võtab hea meelega vastu kõik lahked sõnad ja hellad paid. Tema triipudest ei hakka üldse rääkimagi, need on tal nii lahedad, et nende vaatamisest on võimatu ära tüdineda.

Benny jõudis Pesaleidja MTÜ hoole alla suvel. Ta leiti Sillamäe pargist, kui päästeti hoopis tema sõpra – teist triibulist kassi, kellel oli suur kõht ja tervisemured.

Benny jooksis kinnipüütud sõbra transpordipuuri järel ja ei jäänud sõbrast sammugi maha, nii võeti kaasa ka Benny, kuigi talle tol hetkel veel hoiukodu ega muud ulualust ei leidunud.

Need kaks pargist leitud triibulist kassi olid ilmselgelt kodukassid, sest nad olid sõbralikud, ronisid ise transpordipuuri ning ilmusid sinna parki üleöö. Keegi ei tea, kust nad tulid ja keegi ei olnud neid varem seal ka näinud.

Pesaleidja vabatahtlikud loodavad, et äkki on nüüd Benny kord. 2-aastane Benny ootab toredat perekonda, kes võtaks ta avasüli vastu ja lubaks saada perekonna täisväärtuslikuks liikmeks. Haiget saanud Benny otsib südamesõpra, kes teda mitte kunagi enam ei hülgaks.

Kastreeritud, vaktsineeritud ja kiibistatud Benny ootab Sinu küsimusi aadressile maret@pesaleidja.ee.